ائتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس بار دیگر به یمن حمله کرد

ائتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس بار دیگر به یمن حمله کرد

ائتلاف متجاوز آمریکایی و انگلیسی در حمله‌ای دیگر به خاک یمن، منطقه «بحیص» واقع در شهرستان میدی استان حجه (شمال غربی یمن) را هدف حمله هوایی قرار داد.

به گزارش گیل 25، آمریکا و انگلیس پنجشنبه شب دو بار منطقه «بحیص» واقع در شهرستان میدی استان حجه (شمال غربی یمن) را بمباران کردند.

یمن در حمایت از غزه با آغاز حملات خود در ۳۱ اکتبر و انجام ده‌ها عملیات پس از آن، تلاش‌های آمریکا و انگلیس را برای شکستن محاصره تحمیل شده بر رژیم صهیونیستی در سراسر دریای سرخ ناکام گذاشته و این عملیات حتی از ناکام گذاشتن این تلاش‌ها فراتر رفته و صنعا در پی حماقت ائتلاف آمریکایی با انجام حملات به مناطق مختلف یمن، اهداف خود را گسترش داده و حالا کشتی‌های آمریکایی و انگلیسی را نیز شامل شود.

کارشناسان در این باره معتقدند که عملیات بی‌سابقه ارتش یمن علاوه بر اینکه مانع از تلاش‌های آمریکا و انگلیس برای شکستن محاصره دریایی رژیم صهیونیستی شد، توان نظامی را نشان داد که واشنگتن از آن بی‌اطلاع بود و در واقع معادلات آن را به هم ریخت.

علی‌رغم اصرار صنعا برای تحمیل محاصره دریایی بر رژیم صهیونیستی تا پایان محاصره و تجاوزات غزه و هدف قراردادن کشتی‌های این رژیم و کشتی‌های آمریکا و انگلیس در نتیجه حماقت آنها با حمله به یمن، اما بر حفظ امنیت ناوبری دریایی برای دیگر کشتی‌ها تأکید دارد و اظهارات مقامات آن گواه این نیت است.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ائتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس بار دیگر به یمن حمله کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ائتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس بار دیگر به یمن حمله کرد"، کلیک کنید.