ادارات و دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی فردا پنجشنبه تعطیل است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

ادارات و دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی فردا پنجشنبه تعطیل است - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیل 25 و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ جواد قناعت با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: با عنایت به درخواست های مکرر مردم مبنی بر حضور در مراسم بدرقه و تشییع پیکر مطهر آیت الله شهید رییسی، فردا پنجشنبه در استان خراسان جنوبی تعطیل عمومی اعلام می گردد.

وی تصریح کرد: کلیه ادارات، دستگاه های اجرایی، نهادهای عمومی، سازمان ها، بانک ها، دانشگاه ها و شهرداری های استان، فردا پنجشنبه سوم خردادماه تعطیل می باشند.

به گفته وی؛ فردا پنجشنبه کلیه دستگاه های خدمات رسان در آماده باش کامل بوده و ملزم به ارایه خدمات به شهروندان هستند.

استاندار با اشاره به برنامه پیش بینی شده برای تشییع پیکر مطهر شهدای خدمت در سطح کشور، متذکر شد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، مراسم تشییع و بدرقه، ساعت 7 و 30 دقیقه صبح پنجشنبه 3 خردادماه از میدان جانبازان (جوار پارک شهدای گمنام) آغاز می شود.

قناعت ادامه داد: مراسم در طول بلوار پاسداران ادامه یافته به فرهنگسرای شهر در بلوار صیاد شیرازی ختم می شود.

وی با اشاره به مراسم تشییع حماسی و تاریخی شهدای خدمت در استان های آذربایجان شرقی، قم و تهران، تاکید کرد: این مراسم ها بازتاب جهانی داشت و رسانه های غربی نتوانستند چشم بر شکوه حضور مردم در این مراسم تشییع ببندند.

استاندار به عشق و ارادت مردم خراسان جنوبی به آیت الله رییسی اشاره کرد و گفت: مردم خراسان جنوبی در این اتفاق دو منتخب خود را در قوه مجریه و مجلس خبرگان رهبری از دست داده اند و داغ بزرگی را بر دل دارند.

قناعت با دعوت از همه مردم برای حضور در مراسم تشییع پیکر مطهر آیت الله شهید رییسی، خاطرنشان کرد: مردم ما در این مراسم سنگ تمام خواهند گذاشت و آخرین سفر استانی رییس جمهور فقید خود را باشکوه بدرقه خواهند کرد.

وی به حضور مهمانان کشوری و شخصیت ها در این مراسم نیز اشاره کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادارات و دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی فردا پنجشنبه تعطیل است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادارات و دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی فردا پنجشنبه تعطیل است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.