ازدواج 50 زوج جوان در جوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س)

ازدواج 50 زوج جوان در جوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س)

گیل 25/قم 50 زوج جوان امروز هم زمان با سالروز ازدواج امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) در جوار بارگاه نورانی بانوی کرامت زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت در سالروز ازدواج امیرالمومنین (ع) و حضرت زهرا (س)، میزبان 50 زوج جوان برای انجام عقد ازدواج بوده است.

علاقه مندان برای استفاده از اتاق عقد حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/wed فرایند ثبت نام را انجام دهند و یا با مراجعه به پرتال جامع آستان مقدس فاطمه معصومه(س) در بخش پرتال ها بر روی گزینه پیوند آسمانی کلیک کرده و مراحل ثبت نام اتاق عقد را دنبال کنند.

برای ثبت نام اتاق عقد حرم مدارکی از جمله تصویر برگه جواب آزمایشگاه، تصویر فرم تکمیل شده رزرو نوبت که در سایت قابل دانلود است، تصویر صفحه دوم شناسنامه زوجین و تصویر طلاق نامه یا گواهی فوت همسر در صورت ازدواج دوم عروس ضروری است.

شرایط استفاده از اتاق عقد حرم مطهر عبارت از حضور به موقع و خروج به هنگام، همراه داشتن حداکثر 10 نفر به غیر از زوجین، عدم پذیرایی از مهمانان و زایران است.

یادآور می شود، در صورت خالی بودن ظرفیت امکان رزرو نوبت تا چهارده روز آینده وجود دارد و پس از تکمیل اطلاعات در سامانه ثبت نام اتاق عقد، پیامکی از شماره 30001122 مبنی بر ثبت و رزرو زمان عقد برای متقاضی ارسال خواهد شد.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ازدواج 50 زوج جوان در جوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س)" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ازدواج 50 زوج جوان در جوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س)"، کلیک کنید.