از تمام شهدای پرواز آسمانی عطر حاج قاسم به مشام می رسید

رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه سراسر کشور:

از تمام شهدای پرواز آسمانی عطر حاج قاسم به مشام می رسید

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری گفت: رییس جمهور عزیزمان در این پرواز خدمت، همراه با عزیزانی به پرواز ابدیت ملحق شدند و در مجاورت اولیا الله در بهشت رضوی ساکن شدند که همگی عطر حاج قاسم سلیمانی عزیزمان را به مشام می رساندند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گیل 25، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه سراسر کشور، ضمن تسلیت شهادت خادم الرضا علیه السلام و خدمتگزار صمیمی و مخلص ملت آیت الله شهید سید ابراهیم رییسی به ملت شریف و عزیز ایران اظهار داشت: ملت سربلند ایران اسلامی در سانحه هوایی اخیر جمعی از خدمتگزاران صادق، شایسته و دوست داشتنی اش را از دست داد و به غم از دست دادن این عزیزان مبتلا گردید.

رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه سراسر کشور با بیان این که رهبر عزیزتر از جانمان یارانی با وفا، با صفا و ثابت قدم را از دست دادند، خاطرنشان کرد: صمیمانه به محضر رهبر عظیم الشان و به همه ملت عزیزمان و در واقع به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف تسلیت عرض می کنم.

وی با اشاره به این که رییس جمهور عزیزمان در این پرواز خدمت، همراه با عزیزانی به پرواز ابدیت ملحق شدند و در مجاورت اولیا الله در بهشت رضوی ساکن شدند، تصریح کرد: رییس جمهور عزیزمان آیت الله رییسی شخصیتی دوست داشتنی و با سعه صدر، اخلاقی، متواضع و دارای وسعت مشرب بودند که به پشتوانه صداقت و اخلاص آراسته بودند؛ گویا این سید عزیز و عالیقدر در جریان خدمت به آستان قدس رضوی ارتفاع معنوی فوق العاده ای پیدا نمودند و این سرمایه را در جایگاه خادم جمهور، رییس جمهور و امروز هم شهید جمهور به خدمت ملت ایران آوردند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری یادآور شد: در دوره ریاست جمهوری شهید آیت الله رییسی با شخصیتی خوش ظرفیت مواجه شدیم که در واقع نشان دادند جایگاه ریاست جمهوری نه تنها هیچ تاثیری بر موقعیت و روابط ایشان نگذاشته، بلکه ایشان را متواضع تر و صمیمی تر دیدیم و با شخصیتی بسیار قوی، فعال، با نشاط و سرشار از امید مواجه شدیم که همواره احساس می کرد مسایل کشور به سرپنجه تدبیر ایرانی و همراه با یارانی از جوانان این سرزمین حل شدنی است.

وی ضمن اشاره به شهادت جانسوز نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی به ویژگی های خاص شخصیت حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم اشاره نمود و ابراز داشت: حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در جایگاه امامت جمعه به عنوان یک روحانی خدوم، مردمی، دوست داشتنی، فعال و اهل ارتباط با همه اقشار جامعه از جایگاه خاصی برخوردار بوده، همواره اهل ارتباط تربیتی با جوانان بودند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری افزود: آقای آل هاشم که در یک خانواده سرشناس و معتبر در استان آذربایجان شرقی تربیت یافتند، همچون آیت الله رییسی در شهر عزیز تبریز بی قرار خدمت و خدمتگزاری به مردم بودند و مردم نیز ایشان را خیلی دوست داشتند؛ به طوری که در جریان انتخابات اخیر خبرگان رهبری، آقای آل هاشم رضوان الله تعالی علیه با آن محبوبیت و جایگاهی که در بین مردم داشتند، به یک نصاب ملی دست یافتند.

وی با بیان این که شهید امیر عبداللهیان در جایگاه وزارت امور خارجه؛ مرد میدان و دیپلماسی و آشنای به تمام میدان ها بودند، ابراز داشت: شهید امیر عبداللهیان که برای ملت مایه شرف و عزت بودند، واقعا در جایگاه دیپلماسی به خوبی تونستند از جایگاه جمهوری اسلامی پیام انقلاب اسلامی را صادر نمایند.

رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه سراسر کشور با تاکید بر این که از هر سه این بزرگواران عطر حاج قاسم سلیمانی عزیزمان به مشام می رسید، یادآور شد: ذکر خیر های بسیاری از استاندار جوان، مهربان و انقلابی آذربایجان شرقی که همراه با سایر عزیزان در این ماجرا آسمانی شدند، شنیده ایم.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در پایان تصریح کرد: از خداوند تبارک و تعالی تمنا می کنیم از خزانه لطف و کرمش این مصیبت را بر امت و جامعه ما جبران نموده، به حق ایام ولادت با سعادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام، بیش از گذشته برکات، آرامش خاطر و توفیق و پیشرفت را بر ملت عزیز و رهبر عزیزتر از جانمان نازل بفرماید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از تمام شهدای پرواز آسمانی عطر حاج قاسم به مشام می رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از تمام شهدای پرواز آسمانی عطر حاج قاسم به مشام می رسید"، کلیک کنید.