اعزام 80 نفر از جوانان هلال احمر استان مرکزی به اردوی راهیان امید – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

اعزام 80 نفر از جوانان هلال احمر استان مرکزی به اردوی راهیان امید - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیل 25، علیرضا شهرجردی پیش از ظهر دوشنبه در آیین بدرقه اعضای جوان هلال احمر استان مرکزی به اردوی مناطق عملیاتی دفاع مقدس اظهار کرد: انقلاب اسلامی مدیون رشادت های جوانان و نوجوانانی است که در بهترین روزهای خود را وقف دفاع از میهن ایران و پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی زیر سایه رهبری حضرت امام خمینی (ره) کردند و با جهاد دلاورانه در برابر دشمن متجاوز و هم پیمانان مستکبرشان ایستادگی کردند.

وی افزود: اردوهای راهیان امید می تواند الگوهای موفق و حماسه های هویت ساز و ماندگار را به نسل نوجوان و جوان امروز به خوبی معرفی کند.

شهرجردی گفت: جوانان انقلابی آینه داران امید و پیشرفت ایران هستند و احساس دین به انقلاب اسلامی را سرلوحه زندگی خود قرار داده و این موهبت را مدیون فداکاری شهدا و ایثار خانواده شهدا هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: امروزه دشمن با همه ابزارهای نوین در صدد تغییر باورها و رفتارهای جوانان ایرانی است چرا که در موضوع نظامی حریف دانش و توانمندی دانشمندان ایرانی و دستاوردهای نظامی ایران قوی نشده است.

شهرجردی ادامه داد: با تمام توان ثابت می کنیم که این نظام ارزشی پایدار است و مسلم با روحیه ای که شما جوانان و نوجوانان دارید به پای این ارزش ها ایستادگی می کنید و امروزه نمونه این دفاع و حفظ ارزش ها را در بازدیدهای مشتاقانه شما از مناطق جنگی می بینیم.

وی هدف از اعزام اعضای هلال احمر به این اردو را تحکیم هویت ملی و دینی و ارتقای روحیه داوطلبی بیان کرد و گفت: بستر سازی برای تجدید پیمان با آرمان های شهدا و معرفی دانشمندان شهید برجسته کشور از دیگر اهداف برگزاری اردوی راهیان امید، نور و پیشرفت است.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز گفت: 160 نفر از اعضای جوانان، داوطلبان و دانش آموزان استان مرکزی در قالب 2 تیم 80 نفره دختر و پسر به اردوی راهیان امید، راهیان امید و پیشرفت اعزام می شوند.

سید مهدی حسینی گفت: زایرین سرزمین نور در مسیر اعزام به مناطق جنگی از کارخانه ها، مراکز صنعتی، تولیدی و دستاوردهای ایران اسلامی استان های مختلف بازدید و با دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنا خواهند شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام 80 نفر از جوانان هلال احمر استان مرکزی به اردوی راهیان امید – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام 80 نفر از جوانان هلال احمر استان مرکزی به اردوی راهیان امید – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.