امیرعبداللهیان با بشار اسد دیدار کرد

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری آنلاین گیل 25، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه که در راس هیاتی و در مقصد دوم سفرش به منطقه در دمشق حضور دارد، بعدازظهر امروز (یکشنبه) 22 بهمن ماه با بشار اسد رییس جمهور سوریه دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه، مهدی شوشتری دستیار وزیر و مدیرکل غرب آسیا و شمال آفریقا، علی اصغر خاجی مشاور ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی و حسین اکبری سفیر ایران در دمشق و فیصل المقداد وزیر خارجه سوریه حضور داشتند.

امیرعبداللهیان با بشار اسد دیدار کرد

 

وی همچنین قرار است با فیصل المقداد وزیر امور خارجه سوریه دیدار کند.

امیرعبداللهیان در ادامه سفرش به منطقه و در دومین مقصد این سفر و به منظور گفت وگو با مقامات سوریه در خصوص موضوعات دوجانبه و مسایل منطقه ، ظهر امروز وارد فرودگاه دمشق شد.

وی اواسط گیل 25 ماه و یک هفته پس از عملیات طوفان الاقصی و حمله رژیم صهیونیستی به غزه که چهار ماه است همچنان ادامه دارد، در سفری به منطقه و در سومین مقصد این سفر بعد از حضور در عراق و لبنان، به سوریه سفر و با رییس جمهور و وزیر خارجه این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

رییس دستگاه دیپلماسی در نخستین مقصد سفر جاری به منطقه با حضور در بیروت با مقامات لبنانی دیدار و گفت وگو کرد.

امیرعبداللهیان در ادامه قرار است به قطر سفر کند.

پایان پیام/
شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیرعبداللهیان با بشار اسد دیدار کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیرعبداللهیان با بشار اسد دیدار کرد"، کلیک کنید.