انفجار در نیگاتا ژاپن 5 کشته و 20 زخمی بر جای گذاشت

انفجار در نیگاتا ژاپن 5 کشته و 20 زخمی بر جای گذاشت

انفجار در یک مرکز فرهنگی در حال بازسازی در نیگاتا ژاپن یک کشته و پنج زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گیل 25، رسانه‌های محلی ژاپن گزارش دادند که در پی وقوع انفجار امروز شنبه در یک مرکز تجمعات فرهنگی در استان «نیگاتا» (Niigata) واقع در مرکز این کشور، یک مَرد کشته و ۵ تَن هم زخمی شدند.

شبکه خبری سی جی تی اِن هم اکنون در خبری فوری تلفات این حادثه را ۵ کشته و ۲۰ زخمی به‌روزرسانی کرد.

به گزارش این خبرگزاری، ایستگاه آتش‌نشانی محلی حدود ساعت ۱:۳۰ بعدازظهر امروز (به وقت محلی) گزارشی مبنی بر وقوع انفجار حین عملیات بازسازی و برچیدن لوله‌های تأسیسات در مرکز فرهنگی عمومی «یاهیکو» (Yahiko) در «یاهیکو» (Yahiko) دریافت کرد.

به گفته پلیس و آتش‌نشانی، احتمال می‌رود انفجار در زیرزمین ساختمان رخ داده باشد، جایی که عملیات بازسازی سیستم تهویه مطبوع و سرویس‌های بهداشتی در حال انجام بود.

در این گزارش آمده است که این مرکز از اوایل ماه جاری به دلیل نوسازی بسته شده است و هیچ بازدیدکننده عمومی یا کارکنانی در آن حضور نداشتند.

مقامات محلی هم اکنون در حال بررسی این حادثه هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انفجار در نیگاتا ژاپن 5 کشته و 20 زخمی بر جای گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انفجار در نیگاتا ژاپن 5 کشته و 20 زخمی بر جای گذاشت"، کلیک کنید.