این پرسپولیسی در 26 سالگی تمام شد!

این پرسپولیسی در 26 سالگی تمام شد!

به گزارش خبرگزاری گیل 25؛ آدام همتی یکی از بازیکنانی است که دوران سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ به این تیم رسید و بعضا برای سرخ ها در ترکیب اصلی هم بازی کرد.
در شرایطی که پرسپولیس معمولا با ستاره اهلی ملی پوش و گرانقیمت شناخته می شود اما همتی بازیکنی معمولی یا حتی پایین تر از استانداردهای معمول این باشگاه بزرگ و پرطرفدار به حساب می آمد و شناخته می شد.
او که در خط میانی به میدان می رفت در بیشتر بازی های تیمش نیمکت نشین و حتی سکونشین بود اما در مقطعی به خاطر محرومیت ها و کمبود بازیکن برای پرسپولیسی که در آسیا و لیگ برتر دنبال قهرمانی بود به میدان رفت.
همتی جزو بازیکنانی بود که تکنیک فوق العاده ای نداشت و به صورت کلی فوتبالیستی نبود که در سطح بازیکنان تاپ پرسپولیس باشد اما تاکتیک پذیر بود و وظیفه محموله را به خوبی انجام می داد کما اینکه بعضا در پست غیرتخصصی مدافع راست هم به میدان رفت و بد کار نکرد.

جالب اینکه بازیکنی در این سطح در دربی مقابل استقلال و حتی فینال آسیا هم بازی نکرد چرا که به خاطر محرومیت باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات، برانکو تعداد محدودی بازیکن در اختیار داشت که البته با همین ها اتفاقات مهمی را برای باشگاهش رقم زد.
جالب اینکه او در 18 بازی انجام داده برای پرسپولیس یک گل به یادماندنی و جذاب در تهران مقابل سپیدرود رشت به ثمر رساند که گل مهمی هم بود و باعث شد تیمش برنده آن مسابقه شود.
همتی بعد از پرسپولیس 10 بازی هم برای پارس جم انجام داد اما سپس به تیم سومگیت آذربایجان پیوست و 10 بازی هم انجام داد اما سه سال قبل در 26 سالگی فوتبال را کنار گذاشت و از این جهت کاملا خاص و شاخص به حساب می آید.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این پرسپولیسی در 26 سالگی تمام شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این پرسپولیسی در 26 سالگی تمام شد!"، کلیک کنید.