باخت عجیب شهرداری مقابل نماینده اندونزی/ طوفان جیمز مقابل گرگانی ها

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دومین بازی خود از جام باشگاه های آسیا، مقابل نماینده اندونزی شکست خورد.

به گزارش گیل 25، در جریان دومین روز از مسابقات جام باشگاه های بسکتبال آسیا که امروز (دوشنبه – 21 خرداد 1403) به میزبانی دوبی پیگیری شد، تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل تیم «پلیتا جایا» از اندونزی به میدان رفت که برخلاف انتظارات، با نتیجه 97 – 90 تن به شکست داد.

شاگردان مصطفی هاشمی از همان ابتدای کوارتر نخست نتوانستند دفاع خوبی را برابر حریف خود به نمایش بگذارند و کوارترهای دوم و چهارم را 27-21 و 27-24 واگذار کردند تا با وجود پیروزی 23-24 و 20-21 در کوارترهای اول و سوم، در مجموع با 7 امتیاز اختلاف نتیجه را واگذار کنند.

اصلی ترین دلیل باخت نماینده ایران در این بازی را می توان ناتوانی در کنترل دو بازیکن خارجی تیم پلیتا جایا بود که روی هم رفته، 72 امتیاز از 97 امتیاز نماینده اندونزی را به دست آوردند.


                    شروع مقتدرانه شهرداری گرگان در آسیا/ درخشش ستاره آمریکایی


جیمز دیکی و جاستین برونلی، سنتر و پست چهار تیم پلیتا جایا بودند که به ترتیب 40 و 32 امتیاز برای تیم خود کسب کردند تا زمینه اصلی جهت پیروزی مقابل نماینده ایران را فراهم کنند.

باخت عجیب شهرداری مقابل نماینده اندونزی/ طوفان جیمز مقابل گرگانی ها
«جیمز دیکی» هنگام دریافت جایزه بهترین بازیکن زمین

در انتهای این بازی، جیمز دیکی سنتر تیم پلیتا جایا با کسب 40 امتیاز، 17 ریباند، 5 پاس گل، 2 توپ ربایی و یک بلاک شات ضمن دبل دبل کردن در این دیدار، تاثیرگذاری 48 را به ثبت رساند تا بهترین بازیکن زمین شود.

برنامه آخرین بازی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دور گروهی:
بازی سوم)
شهرداری گرگان – هیروشیما دراگون فلیز؛ سه شنبه 22 خرداد، ساعت 15

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باخت عجیب شهرداری مقابل نماینده اندونزی/ طوفان جیمز مقابل گرگانی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باخت عجیب شهرداری مقابل نماینده اندونزی/ طوفان جیمز مقابل گرگانی ها"، کلیک کنید.