بازدید مسوولان حج و زیارت از مرکز پزشکی هلال احمر در مدینه – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

بازدید مسوولان حج و زیارت از مرکز پزشکی هلال احمر در مدینه - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیل 25، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب سرپرست حجاج ایرانی به همراه سیدعباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت در بازدید از مرکز پزشکی حج و زیارت وابسته به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در مدینه منوره با پزشکان و بیماران حاضر در این مرکز گفت وگو کردند و آخرین وضعیت روند ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به زایران را از نزدیک جویا شدند.

مسیولان حوزه حج و زیارت در جریان بازدید از مرکز پزشکی کشورمان در مدینه منوره ضمن گفت وگو با برخی از بیماران حاضر در این مرکز تاکید کردند که خدمت رسانی مطلوب به زایران ایرانی باید تا آخرین لحظه حضور در این شهر ادامه یابد و نشانی این مرکز در تمامی هتل های محل اقامت هموطنانمان در مدینه منوره نصب شود تا به سهولت بتوانند از خدمات این مراکز استفاده کنند.

بنابراین گزارش، در این بازدید مسوولان مرکز پزشکی ضمن ارایه گزارشی از روند ارایه خدمات درمانی و بهداشتی به مراجعان، وضعیت سلامت زایران ایرانی حاضر در مدینه منوره را مطلوب عنوان کردند.

در حاشیه این بازدید، سید علی مرعشی رییس مرکز پزشکی حج و زیارت با اشاره به اینکه این مرکز به صورت 24 ساعته در خدمت زایران ایرانی است، اظهار داشت: مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر در مدینه دارای بخش های تخصصی مانند: داخلی، طب اورژانس، اعصاب و روان، زنان و داروخانه است.

وی با بیان اینکه دو درمانگاه در مراکز استقرار زایران ایرانی نیز هموطنانمان را پذیرش می کنند یادآور شد چنانچه نیاز به خدمات پزشکی بیشتری باشد مراجعه کنندگان به این مرکز ارجاع داده خواهند شد. در این مرکز 6 تخت بستری پیش بینی شده است و در صورت نیاز به خدمات تخصصی تر، بیماران به مراکز درمانی کشور میزبان انتقال خواهند یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید مسوولان حج و زیارت از مرکز پزشکی هلال احمر در مدینه – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید مسوولان حج و زیارت از مرکز پزشکی هلال احمر در مدینه – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.