برگزاری جشنواره ملی رسانه ای رشت درمسیر توسعه گاهی دور گاهی نزدیک – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیل 25، سید حسین رضویان عصر سه شنبه در جلسه کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت با موضوع رونمایی از پوستر همایش رشت در مسیر توسعه گاهی دور گاهی نزدیک در سالن جلسات شورای اسلامی شهر رشت اظهار کرد: رشت تنها شهر کشور است که کمیسیون توسعه پایدار در آن شکل گرفت و این مهم می توان پیش مقدمه توسعه رشت باشد.

رییس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه باید به دنبال شهر روشن بین با جامعه ای مسالمت آمیز باشیم، گفت: توسعه پایدار و همه جانبه از مسیر شهری روشن بین می گذرد.

رضویان با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه و خبرنگاران در جامعه بیان کرد: توسعه پایدار شهری با توجه و کمک رسانه ها و خبرنگاران رقم می خورد.

وی با اشاره به قرابت و همزادپنداری رشت با برخی شهرهای بین الملی افزود: همایش توسعه پایدار، رشت را به توسعه اجتماعی، اقتصاد آهنگین و پیشرفت سوق می دهد.

این عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اهمیت و نقش نهادگرایی مطلق در توسعه شهری بیان کرد: شهر توسعه یافته بدون شهروند توسعه گرا معنایی ندارد.

رضویان با اشاره به ظرفیت های گردشگری رشت اضافه کرد: توسعه پایدار شهری رشت با توجه به حوزه گردشگری تحقق می پذیرد.

وی از برگزاری جشنواره ملی رسانه ای رشت در مسیر توسعه گاهی دور گاهی نزدیک خبر داد و افزود: این جشنواره رسانه ای در بخش یادداشت، مقاله، گزارش تحلیلی و خبری برگزار می شود و علاقه مندان تا 25 خرداد فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر مردمی ساری توسعه شهری اضافه کرد: نقش مردم باید در توسعه شهری و برگزاری برنامه های فرهنگی پررنگ شود و این مساله باید مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری جشنواره ملی رسانه ای رشت درمسیر توسعه گاهی دور گاهی نزدیک – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری جشنواره ملی رسانه ای رشت درمسیر توسعه گاهی دور گاهی نزدیک – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.