برگزاری مراسم سوگواری کارکنان وزارت بهداشت برای خادم الرضا(ع)؛ شهید آیت الله رییسی

برگزاری مراسم سوگواری کارکنان وزارت بهداشت برای خادم الرضا(ع)؛ شهید آیت الله رییسی

مراسم گرامیداشت و یادبود خادم الرضا (ع)، شهید آیت الله دکتر سیدابراهیم رییسی و هیات همراه امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نمازخانه این وزارتخانه برگزار شد.

به گزارش گیل 25 به نقل از وبدا، در این مراسم، به ویژگی های مدیریتی و اخلاقی شهید آیت الله رییسی اشاره و برای تعجیل در ظهور امام عصر (عج) دعای فرج قرایت شد.

در مراسم یادبود خادم الرضا(ع)؛ شهید آیت الله رییسی، پس از مداحی و ذکر سجایا و خدمات آن شهید والامقام، وزیر و کارکنان وزارت بهداشت برای رییس جمهور فقید محبوب و مردمی خود سوگواری کردند.

دکتر سید محمد پورحسینی، مشاور و مدیرکل حوزه وزارتی، دکتر حسین فرشیدی، معاون بهداشت، دکتر سعید کریمی، معاون درمان، دکتر بهروز رحیمی، معاون توسعه و مدیریت و منابع، دکتر عباس شیراوژن، معاون فرهنگی و امور دانشجویی، دکتر عباس عبادی، معاون پرستاری، دکتر نیکنام، دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین الملل، دکتر مجید احمدی، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و نیز تعداد کثیری از مدیران و کارکنان وزارت بهداشت حضور داشتند.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مراسم سوگواری کارکنان وزارت بهداشت برای خادم الرضا(ع)؛ شهید آیت الله رییسی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مراسم سوگواری کارکنان وزارت بهداشت برای خادم الرضا(ع)؛ شهید آیت الله رییسی"، کلیک کنید.