بزرگترین رویداد ارائه طرح تخصصی مستند برگزار می‌شود

بزرگترین رویداد ارائه طرح تخصصی مستند برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری گیل 25،به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، مرکز گسترش، به منظور ایجاد فرصت حمایت از طرح‌های خلاقانه، اقتصادی، دارای لحظه‌های ناب و با قابلیت حضور در عرصه‌های بین‌المللی، رویداد ملی ارائه طرح «پرتاب» را با شرایط زیر برگزار می‌کند:
۱- طرح‌ها می‌توانند در قالب مستند بلند، نیمه بلند، کوتاه و یا مجموعه مستند ارائه شوند.۲- طرح‌ می‌تواند در مرحله پژوهش، در حال تولید یا راف کات باشد.۳- مستندسازان از تاریخ ۷ تا ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ می‌توانند نسبت به تکمیل فرم ارائه طرح روی وب سایت به نشانی https://defc.ir/Explain/۲۸/پنل_دریافت_پیچینگa اقدام کنند.

راهنمایی‌های لازم در این‌باره در فرم مربوطه ارائه شده است. پس از بررسی طرح‌ها، با افراد منتخب برای ارائه منابع تصویری (دموی ۳ دقیقه‌ای) تماس گرفته می‌شود. در مرحله ارائه طرح حضوری، گروهی از سرمایه‌گذاران، شبکه‌های تلویزیونی و موسسات خصوصی و دولتی شرکت دارند و بر اساس معیارها و اولویت‌های تولیدی خود به انتخاب طرح و ادامه مذاکرات با متقاضیان خواهند پرداخت.
علاقمندان برای آشنایی بیشتر با مقوله پیچینگ و بالا بردن دانش خود درباره فاند و جذب سرمایه می‌توانند به مطالب ارائه شده در کارگاه های هشتمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت روی سایت مراجعه کنند.

۲۲۰۵۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگترین رویداد ارائه طرح تخصصی مستند برگزار می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگترین رویداد ارائه طرح تخصصی مستند برگزار می‌شود"، کلیک کنید.