بهادری جهرمی: جهان امروز، جهان پس از «وعده صادق» است

بهادری جهرمی: جهان امروز، جهان پس از «وعده صادق» است

سخنگوی دولت گفت: رویکرد ما در مواجهه با نقاط ضعف باید بر شناخت آسیب ها و یافتن درمانی برای آن متمرکز باشد که باعث ایجاد احساس حرکت و تقویت باور و روحیه برای حل مشکلات مشکلات می شود.

به گزارش گیل 25، علی بهادری جهرمی شنبه 29 اردیبهشت 1403 در اختتامیه رویداد «جام رسانه امید»، اظهار کرد: اگر امروز شاهدیم که تهاجم علیه استقلال، آزادی، انسان مداری و دین مداری از حوزه های اصلی جنگ شناختی است، خط مقدم این دفاع، اهالی رسانه هستند. باید به جایگاه و اهمیت و حساسیت آن باور داشته باشیم و هم درخور آن همه باهم دست به دست هم دهیم و حاکمیت و جامعه رسانه ای، یک سنگر واحد برای هجمه شبانه روزی دشمن داشته باشیم.

وی افزود: البته متاسفانه ادبیات لازم و مناسب با همین جنگ شناختی هنوز تولید نشده است. جهادگران عرصه تبیین کجا مورد توجه بوده اند؟ و ابعاد این جنگ شناختی کجا دیده شده و به آن پرداخته شده است؟ کسانی که از هویت و استقلال و باورهای ملی حمایت کردند آیا مورد هجمه قرار نگرفته اند؟ آیا کسی آنان را به مردم معرفی کرده؟ آیا آنان الگو شده اند؟

سخنگوی دولت تاکید کرد: تروریسم رسانه ای در کنار افکار عمومی، بسیاری از مجاهدان این عرصه را هم مورد هجمه و حمله قرار می دهد که کمتر به آنان توجه شده است. اصلی ترین هدف جنگ شناختی، ایجاد سردرگمی و یاس در افکار عمومی و ایجاد فاصله میان جامعه و هدایت گر این جامعه است تا از درون مشکل آفرینی کنند.

بهادری جهرمی با بیان این که «به تعبیر رهبری کلید اصلی حل مشکلات، امیدآفرینی است»، یادآور شد: ما هنوز آنچنان که باید به اهمیت و راهبردی بودن نقش امید در حل مسایل و پیشرفت امور توجه نکردیم.

دبیر هییت دولت افزود: همانطور که ناامیدی، یاس و سیاهی قفل مسایل و مشکلات است، امید و آینده بینی کلید حل مشکلات و مسایل است. بیانیه گام دوم شاه کلید حل مشکلات را مشخص کرده که همان امیدآفرینی است و باید امید را بیش از پیش در دل ها تقویت کنیم.

وی گفت: گام اول انقلاب موفقیت های کمی نداشته است، نقاط قوت و قدرت را ببینیم. 12 پرتاب ماهواره در سه سال اخیر داشتیم. در زمینه زیرساخت های آب و برق و گاز دستاوردهای بزرگی داشته ایم.

بهادری جهرمی اظهار کرد: در حوزه نقاط ضعف هم که هر فرد و جامعه ای می تواند داشته باشد باید به این امر توجه کنیم که هرجایی پایین انسان درمیان باشد، حتماً نقطه ضعف وجود دارد. نقطه ضعف را باید دید و شناخت اما نه با هر رویکردی؛ رویکرد ما باید به شناخت آسیب و یافتن درمان آن متمرکز باشد که این خود باعث ایجاد احساس حرکت و تقویت باور و روحیه حل مشکلات است که پادزهر پمپاژ ناامیدی دشمنان است.

سخنگوی دولت با تاکید بر این که «بعد از عملیات وعده صادق، سپاهیان دروغین دشمن همگی نقش بر آب شده اند»، گفت: امروز در دنیای بعد از عملیات وعده صادق به سر می بریم. امروز بعد از عملیات جوانان فلسطینی هم هستیم که تاثیر آن را در اروپا و آمریکا می بینیم و هم بعد از عملیات وعده صادق است که عمق اقتدار ما را نشان می دهد، متوجه باشیم که نباید اجازه دهیم دشمنان با اقدامات مغرضانه خود این تاثیرات را از تحلیل ها و اذهان ما کنار بزنند.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهادری جهرمی: جهان امروز، جهان پس از «وعده صادق» است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهادری جهرمی: جهان امروز، جهان پس از «وعده صادق» است"، کلیک کنید.