به کسانی که از فساد جلوگیری می کنند کمک می کنم – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به کسانی که از فساد جلوگیری می کنند کمک می کنم - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیل 25، میرشاد ماجدی در پایان دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و هوادار که با برد دو بر صفر سرخ ها به پایان رسید، اظهار داشت: حضور یا عدم حضور هواداران در ورزشگاه ها بستگی به نظر نیروی انتظامی و یگان ویژه دارد و تعداد تماشاگرانی که در بازی امروز حضور داشتند، به 1000 نفر هم نمی رسید.

او ادامه داد: بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم و هیچ تنشی رخ نداد.

ماجدی در خصوص تعلیق برخی از لیگ های پایه در استان تهران گفت: زمانی که مشاهده کردم که اعضای تیم ها به داوران تعرض می کنند و آنها را کتک می زنند، در هیات فوتبال به این نتیجه رسیدیم که بازی ها برگزار نشود، بهتر است و کمیته انضباطی ما با خاطیان برخورد خواهد کرد.

او در خصوص ورود پلیس فتا به فساد در فوتبال گفت: فساد اگر وجود دارد باید برداشته شود و چه قدر خوب است که دستگاه های نظارتی به این نتیجه رسیده اند که به فوتبال ورود کنند و من هم به عنوان یک مدیر فوتبالی به دوستان کمک خواهم کرد و از این عزیزان خواهش می کنم که تا پایان این موضوع بروند.

ماجدی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه های استان تهران تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان تهران برای دو ورزشگاه شهر قدس و تختی زحمات زیادی کشیده و برنامه ریزی خوبی صورت گرفته و امیدوارم که این ورزشگاه ها به چرخه مسابقات اضافه شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به کسانی که از فساد جلوگیری می کنند کمک می کنم – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به کسانی که از فساد جلوگیری می کنند کمک می کنم – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.