تاج پانزدهم روی سر ریال مادرید؛همان همیشگی!

تاج پانزدهم روی سر ریال مادرید؛همان همیشگی!

به گزارش خبرگزاری گیل 25؛ تیم های فوتبال ریال مادرید و دورتموند شامگاه شنبه از ساعت 22:30 در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود ریال به پایان رسید.

گل های ریال مادرید در این دیدار را دنی کارواخال در دقیقه 74 و وینیسیوس جونیور در دقیقه 83 به ثمر رساندند.

این دیدار در حالی آغاز شد که تیم دورتموند عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت اما درخشش کورتوا در دروازه ریال مادرید مانع از گلزنی زنبورها شد تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

اما در میانه های نیمه دوم شرایط بازی متفاوت شد و این شاگردان کارلو آنچلوتی بودند که توانستند کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیرند و با به ثمر رساندن 2 گل به برتری برسند و برای پانزدهمین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوند.

این دیدار برای تونی کروس ستاره ریال مادرید و همچنین مارکو رویس ستاره دورتموند رنگ و بوی متفاوتی داشت. این 2 بازیکن کهنه کار، پیش از این خداحافظی خود را از دنیای فوتبال اعلام کرده بودند و این بازی آخرین حضور آنها در تیم هایشان بود که با برتری کهکشانی ها خاتمه پیدا کرد تا کروس در آخرین حضورش با پیراهن ریال جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

جود بلینگهام هم دیگر چهره سرشناس این دیدار بود که برای نخستین بار عنوان قهرمانی اروپا را به دست آورد. نکته قابل توجه در خصوص بلینگهام این است که او از دورتموند به ریال مادرید آمد و برابر تیم سابقش به این عنوان مهم رسید.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاج پانزدهم روی سر ریال مادرید؛همان همیشگی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاج پانزدهم روی سر ریال مادرید؛همان همیشگی!"، کلیک کنید.