تجمع قزوینی ها در محکومیت حمله اسراییل به کنسولگری ایران

گیل 25/قزوین مردم قزوین حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کردند.

به گزارش گیل 25، عصر امروز رژیم صهیونیستی با شلیک 6 موشک از منطقه جولان اشغالی ساختمان کنسولی مجاور سفارت ایران در سوریه را هدف قرار داد و باعث شهادت 7 تن از اعضای نیروی قدس سپاه پاسداران شد.

در این راستا جمعی از مردم شهید پرور قزوین شامگاه 13 فروردین، با تجمع در گلزار شهدای شهر قزوین حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق سوریه را محکوم کردند.

مردم قزوین ضمن سردادن شعارهایی علیه استکبار و رژیم صهیونیستی و تاکید بر لزوم محکومیت شدید این حمله از سمت نهادهای بین المللی، دادن پاسخی قاطع به این اقدام تروریستی که حمله به خاک کشور محسوب می شود را خواستار شدند.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی، فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در این مراسم اظهار کرد: آرمان شهدا تحقق آرمان امام راحل است و آرمان امام عزیز این بود که مساله فلسطین به مساله اول دنیای اسلام تبدیل شود به همین دلیل جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند تا دنیای اسلام در این روز در دفاع از فلسطین و قدس عزیز وحدت کلمه داشته باشد و امروز فلسطین نه تنها مساله اول جهان اسلام بلکه مساله اول تمام آزادیخواهان جهان است.

وی با اشاره به اینکه این تجمع برای خونخواهی شهدای عزیز است، بیان کرد: با رصد یک سال گذشته به خوبی نمایان است که اسراییل هرگز چنین روزی را تصور نمی کرد و گمان می کرد که جنگ غزه را در نهایت در 10 روز تمام خواهد کرد و با به میدان آوردن آمریکایی ها در نبرد زمینی، پیروز میدان خواهد بود. 

رفیعی گفت: اما امروز کشتی های آمریکایی با پرچم اسراییل و محتوای آمریکایی اسراییلی در دریای سرخ مورد هدف قرار می گیرد و بنادر و باریکه و آب های منتهی به اسراییل، دیگر امنیت ندارند.

وی خاطرنشان کرد: امروز شما ملت عزیز خیالتان راحت باشد و بدانید که تا وقتی ما برادران پاسدار شما زنده ایم و لباس مقدس سپاه بر تن ماست، هرگز به شما آسیبی نمی رسد و ما درست آنجایی که گمان نمی برند، به سراغشان می رویم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در پایان بیان کرد: این حضور شما 2 پیام مهم داشت یک پیام درخواست از خدای متعال که به این ملت شریف عزت دهد و رزمندگان را برای صیانت از دین خدا یاری رساند و دومین پیام به آمریکا و اسراییل غاصب است که در روز حادثه در این کشور، هیچکس اسیر صندلی مسیولیت نیست و این اجتماعی که امشب در مزار شهدای قزوین با حضور مردم غیور و مسیولان ارشد استان شکل گرفت، نشان داد که روز حادثه با هم و در کنار هم هستیم.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجمع قزوینی ها در محکومیت حمله اسراییل به کنسولگری ایران" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجمع قزوینی ها در محکومیت حمله اسراییل به کنسولگری ایران"، کلیک کنید.