تصادف رانندگی در چهارمحال و بختیاری / 5 نفر کشته شدند

تصادف رانندگی در چهارمحال و بختیاری / 5 نفر کشته شدند

آفتاب نیوز :

به گزارش جمعیت هلال احمر استان، مسعود مثنوی اظهار داشت: روز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 طی تماس تلفنی مرکز کنترل هماهنگی عملیات، خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور بازفت به کوهرنگ، گردنه چری دریافت شد.

وی افزود: تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات جاده ای بازفت به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

مثنوی اضافه کرد: این حادثه سه جان باخته داشت و نیروهای امدادی پس از تثبیت صحنه حادثه، فوتی های حادثه را از داخل خودرو بیرون آوردند.

شهرستان کوهرنگ در 90 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد و گردنه چری در مسیر بازفت به خوزستان قرار دارد.

همچنین رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: حوادث رانندگی در شهرستان های فارسان، لردگان و فلارد 2 فوتی و هشت مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس چهارمحال و بختیاری، محمود شمسی پور شامگاه پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: درنخستین حادثه رانندگی در شهرستان فارسان که حوالی شهر پردنجان رخ داد؛ بر اثر برخورد سواری پراید و پیکان پنج نفر مصدوم شدند.

وی افزود: در حادثه دوم در محور مالخلیفه به یاسوج حوالی پل کتا نیز بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو پراید و رانا یک فوتی و 2 مصدوم بر جا گذاشت.

شمسی پور افزود: در حادثه سوم در محور لردگان به خوزستان نیز در اثر برخورد تریلی و سواری یک نفر جان باخت و یک نفر مصدوم شد.

وی اضافه کرد: کارشناسان عملیاتی اورژانس چهارمحال و بختیاری پس از حضور در صحنه های حادثه اقدامات درمانی را برای مصدومان انجام داده و مصدومان را برای اقدامات درمانی تکمیلی به بیمارستان های سیدالشهدا فارسان، شهدا لردگان و شهید ارجمند مالخلیفه منتقل کردند.

 51پایگاه اورژانس 115 با فعالیت 400 تکنسین اورژانس آماده ارایه خدمات است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف رانندگی در چهارمحال و بختیاری / 5 نفر کشته شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف رانندگی در چهارمحال و بختیاری / 5 نفر کشته شدند"، کلیک کنید.