تلفن ۴۵۵۰۰ آماده دریافت گزارشات مردمی از تخلفات انتخاباتی است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

تلفن ۴۵۵۰۰ آماده دریافت گزارشات مردمی از تخلفات انتخاباتی است - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیل 25، اسداله تقی زاده پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه بازرسین چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: طبق قانون تبلیغات نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح امروز پنجشنبه ۷ تیرماه ممنوع است.

وی از شهروندان استان تهران خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلفات تبلیغاتی نامزدها حتماً موارد را از طریق تماس با تلفن ۴۵۵۰۰ هیأت بازرسی انتخابات استان تهران مطرح کنند و ادامه داد: در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اقدامات خوبی صورت گرفته و تلاش داریم با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات لازم، انتخاباتی منظم و به دور از حاشیه برگزار کنیم.

تقی زاده اظهار کرد: شهروندان استان تهران می‌توانند شکایات و گزارش‌های خود را از طریق تماس با شماره ۴۵۵۰۰ با پیش‌شماره ۰۲۱ (از امروز ۷ تیرماه) تا پایان روز رأی گیری به این هیأت اطلاع رسانی کنند.

رئیس هیأت بازرسی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری استان تهران همچنین رعایت بی طرفی را مهمترین ویژگی بازرسان عنوان کرد و افزود: رویکرد هیأت بازرسی استان و شهرستان‌های تابعه تلاش برای اجرای مطلوب انتخابات و برگزاری انتخاباتی سالم است.

مدیرکل بازرسی استانداری تهران افزود: بازرسان به منظور تضمین حسن جریان، صحت و اجرای مطلوب، سلامت و صیانت از آرای مردم در روند برگزاری انتخابات در استان تهران مأموریت دارند و تمهیداتی اندیشیده شده تا به هیچ عنوان روز رأی گیری در محل شعب اخذ رأی تبلیغات محیطی له یا علیه نامزدهای ریاست جمهوری صورت نگیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلفن ۴۵۵۰۰ آماده دریافت گزارشات مردمی از تخلفات انتخاباتی است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلفن ۴۵۵۰۰ آماده دریافت گزارشات مردمی از تخلفات انتخاباتی است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.