تلویزیون فوتبال نداشته باشد چه چیزی می خواهد نشان دهد؟

تلویزیون فوتبال نداشته باشد چه چیزی می خواهد نشان دهد؟

آفتاب نیوز :

 مهدی تاج در کلاس مربیگری درجه A آسیا در جمع مربیان اظهار داشت: وقتی لیست مربیان را دیدم متوجه حضور بازیکنانی شدم که برای تیم ملی زحمت کشیده اند. دوستان دیگری هم هستند که در فوتبال فعالیت می کنند. اعتقاد دارم آموزش را باید از AFC گرفت و تقریباً تمام آموزش ها از سوی فدراسیون انجام می شود. دو کلاس در حال برگزاری است و یکی از آن ها نیز امروز اختتامیه اش برگزار می شود.

وی افزود: فوتبال ویژگی های خاص خودش را دارد و پیروزی، شکست و حواشی اش پررنگ می شود. بسیاری از برنامه های تلویزیونی و عمده صفحات رسانه ها از فوتبال پُر می شود. اگر تلویزیون برنامه فوتبالی نداشته باشد نمی دانم چه چیزی می خواهد نشان دهد! فوتبال با همه جذابیت هایی که دارد با هیچ پدیده اجتماعی قابل مقایسه نیست. دو شب پیش خرم آباد بودیم و برای من مهم بود که این همه جمعیت (دیدار هفته پایانی لیگ دسته اول) به ورزشگاه بیاید. البته خطراتی داشت، چون ورزشگاهی که 10 هزار نفر گنجایش دارد 30 هزار نفر می آید و ممکن است اتفاقی بیفتد، ولی خدا رحم کرد و اتفاقی در هیچ ورزشگاهی نیفتاد. به همین دلیل، امسال به سازمان لیگ فشار آورده ایم تا اگر مولفه های ورزشی لحاظ نشود، لیگ برگزار نشود. این کار حتماً اتفاق می افتد.

رییس فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: بلیت ورزشگاه باید الکترونیکی باشد، حتماً باید طبق فروش بلیت، هوادار به ورزشگاه بیاید. دوربین های چهره زن باید باشد، چون یک نفر می آید و ناسزا می دهد و به یکباره بازی ها بدون تماشاگر می شود، در صورتی که اگر فرد مشخص شود، با او برخورد خواهد شد. ان شاء الله لیگ سال آینده با این مولفه ها برگزار خواهد شد. در این زمینه نیز ستادی تشکیل شده است. هیچ باشگاهی نیست که نداند ورزشگاهش چه ایراداتی دارد. ممیز های ورزشگاه دست AFC است و اگر تیمی این مولفه ها را داشت بازی هایش را در ورزشگاه خانگی برگزار می کند، اما اگر نداشت باید در ورزشگاهی بازی کند که مولفه ها را داشته باشد.

تاج با ابراز خوشحالی از حضور در جمع مربیان در کلاس های آموزش تصریح کرد: به ابراهیم شکوری گفتم تمام امکانات کمپ در اختیار مربیان باشد و هیچ اردویی برگزار نشود تا کلاس های مربیگری تمام شود. این تعداد افرادی که دیدم هر کدام سرمربی شوند حتماً سرمربیان موفقی خواهند شد، چون بیگانه با مسایل فوتبال نیستند. همه کاپیتان های تیم ملی بوده اند و اگر به فوتبال بیایند، موثرتر هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلویزیون فوتبال نداشته باشد چه چیزی می خواهد نشان دهد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلویزیون فوتبال نداشته باشد چه چیزی می خواهد نشان دهد؟"، کلیک کنید.