تمام زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات در بروجرد آماده است

تمام زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات در بروجرد آماده است

گیل 25/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: تمام زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات در شهرستان آماده است.

مسلم مرادی شامگاه 10 خردادماه در جلسه هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در بروجرد که در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت آیت الله رییسی و هیات همراه، اظهار کرد: با شهادت رییس جمهور مردمی و محبوب کشورمان، باید ظرف 50 روز برابر قانون رییس جمهور جدید انتخاب شود و 8 تیرماه انتخابات برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: یکی از وظایف مهم مجریان انتخابات فراهم کردن بستر لازم برای مشارکت عموم مردم در انتخابات ریاست جمهوری است.

معاون استاندار اضافه کرد: انتخابات مجلس در شهرستان بروجرد در سلامت و آرامش کامل برگزار شد و نگاه ما صیانت از آرای مردم بود که به فضل خدای متعال یکی از بهترین انتخابات شهرستان را برگزار کردیم.

مرادی ادامه داد: تمام زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات در شهرستان آماده بوده و کمیته های ستاد انتخابات شهرستان نیز تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: همه دستگاه های اجرایی موظف هستند با ستاد انتخابات همکاری کنند و در این راستا از تمام ظرفیت شهرستان برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات استفاده خواهیم کرد.

معاون استاندار لرستان با اشاره به اینکه از امروز هیات های اجرایی انتخابات در شهرستان تشکیل شد، افزود: نسبت به انتخابات مجلس شورای اسلامی دو نفر عضو جدید ازجمله دادستان و نماینده شورای شهرستان به اعضای هیات اجرایی اضافه شده است.

گفتنی است، در این جلسه احمد محمدی فرد، عبدالحمید خداشناس، عبدالمحمد کاوند، عبدالحمید گودرزی، محمدحسن مقصودی، محمدعلی خسروی، جعفر حیدری، محمد پیریایی و میثم گودرزی (معلم) به عنوان اعضای اصلی(معتمدین) هیات اجرایی حوزه انتخابیه بروجرد انتخاب شدند.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمام زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات در بروجرد آماده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمام زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات در بروجرد آماده است"، کلیک کنید.