توئیت استاد اخراجی دانشگاه شریف برای محمد فاضلی

به گزارش گیل 25، علی شریفی‌زارچی، استاد اخراجی دانشگاه شریف در شبکه اجتماعی ایکس/توییتر برای محمد فاضلی نوشت: دکتر محمد فاضلی عزیز! ‏شما صدای رسای ده‌ها استاد بودید که به ناحق از دانشگاه‌ها اخراج شدند یا از تمدید قرارداد و تبدیل وضعیت آن‌ها جلوگیری شد.
‏شهامت، راستگویی و میهن‌دوستی شما در تاریخ این سرزمین ماندگار شد.»

توئیت استاد اخراجی دانشگاه شریف برای محمد فاضلی

میزدگرد فرهنگی مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز برگزار شد، در اواخر این میزگرد و بعد از طرح سوالی از سوی کارشناس برنامه درگیری بین محمد فاضلی، از مشاوران پزشکیان با شهاب اسفندیاری، به عنوان کارشناس صدا و سیما که اتفاقا رییس دانشکده صدا و سیما است، اتفاق افتاد.

اسفندیاری در این میزگرد دلایل اخراج فاضلی از دانشگاه شهید بهشتی را قانونی دانستند،‌فاضلی هم در پاسخ به او گفت که دروغ می‌گوید. قبل از اینکه فاضلی توضیحاتش را کامل کند، میکروفن او و اسفدیاری قطع شد. همین موضوع سبب عصبانیت فاضلی و ترک برنامه شد.

زمستان سال ۱۴۰۰ خبر اخراج فاضلی از دانشگاه شهید بهشتی بسیار پرواکنش شد، برخی‌ها این اخراج در راستای تسویه حساب سیاسی در دولت سیزدهم عنوان کرده بودند.

۴۷۴۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توئیت استاد اخراجی دانشگاه شریف برای محمد فاضلی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توئیت استاد اخراجی دانشگاه شریف برای محمد فاضلی"، کلیک کنید.