تویوتا هایلوکس فقط 780 میلیون تومان!/ عکس

امیرمسعود عابدین_ رییس تویوتا، آکیو تویودا معتقد است که خودروهای برقی خالص هرگز از 30 درصد سهم بازار فراتر نخواهند رفت، بنابراین آینده ای با آلایندگی صفر هنوز بسیار نامشخص است. بااین حال، این برند ژاپنی در چند وقت اخیر به تدریج خط تولید غیر بنزینی خود را گسترش داده و اکنون تولید پیکاپ برقی آن برای سال 2025 تایید شده است.

تویوتا هایلوکس فقط 780 میلیون تومان!/ عکس

پس از رونمایی از نمونه اولیه در اواخر سال 2022، هایلوکس Revo BEV نزدیک به پایان سال آینده تولید خواهد شد. این موضوع توسط یکی از مدیران شرکت در مصاحبه هفته جاری با رویترز افشا شد. این پیکاپ تمام الکتریکی قرار است در تایلند مونتاژ شود، جایی که پیکاپ ها بیش از 50 درصد از کل فروش را تشکیل می دهند.

تویوتا هایلوکس فقط 780 میلیون تومان!/ عکس

به گزارش گیل 25، هایلوکس جدید بدون موتور بنزینی رقیب ایسوزو D-Max الکتریکی خواهد بود که قرار است در این کشور آسیای جنوب شرقی نیز مونتاژ شود. تویوتا اشاره می کند که پیکاپ برقی آینده اش عمدتاً مربوط به تایلند خواهد بود، اما در حال بررسی بازارهای صادراتی است.

تویوتا هایلوکس فقط 780 میلیون تومان!/ عکس

مشخصات فنی این خودرو در طول مصاحبه فاش نشد، اما تویوتا قبلاً بدون اشاره به چرخه آزمایش گفته بود که برد آن “حدود 200 کیلومتر” است. البته 200 کیلومتر کمتر از حد ایده آل است، به خصوص که ما در مورد پیکاپی صحبت می کنیم که معمولاً بار سنگینی را حمل می کند.

تویوتا هایلوکس فقط 780 میلیون تومان!/ عکس

تویوتا تصمیم گرفته است که نسل کنونی هایلوکس را به خودرویی الکتریکی تبدیل کند، هرچند که این پیکاپ نزدیک به یک دهه است که وجود دارد. این می تواند به این معنی باشد که مدل موجود برای چند سال دیگر باقی خواهد ماند. از طرف دیگر، جایگزینی آن ممکن است به جای یک پیکاپ نسل جدید، دستخوش یک فیس لیفت سنگین شود. اولین گزارش ها حاکی از آن است که قیمت آن کمی بیش از 13000 دلار خواهد بود.

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تویوتا هایلوکس فقط 780 میلیون تومان!/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تویوتا هایلوکس فقط 780 میلیون تومان!/ عکس"، کلیک کنید.