تیم منتخب ایران نایب قهرمان شد/ حسین پور فنی ترین تکواندوکار – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

تیم منتخب ایران نایب قهرمان شد/ حسین پور فنی ترین تکواندوکار - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیل 25 و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، این دوره از مسابقات که شنبه 12 خردادماه به میزبانی کره جنوبی آغاز شده بود در نهایت عصر امروز با نایب قهرمانی تیم کشورمان به پایان رسید.

تیم منتخب نیروهای مسلح ایران که با همت هیات تکواندو سپاه پاسداران به این مسابقات اعزام شده بود، با کسب دو مدال طلا، چهار نقره و یک برنز روی سکوی نایل قهرمانی ایستاد. ازبکستان که با همه ملی پوشان خود به این مسابقات آماده بود با 4 طلا قهرمان شد و کره جنوبی میزبان این دوره از رقابت ها یک طلا، دو نقره و یک برنز سوم شد و فرانسه با یک طلا چهارم شد.

همچنین علیرضا حسین پور که موفق به کسب مدال طلای وزن 58- کیلوگرم شده بود به عنوان فنی ترین تکواندوکار انتخاب و معرفی شد.

برای تیم منتخب نیروهای مسلح ایران در این مسابقات علیرضا حسین پور و امیر حسین بیضایی دو مدال طلا، امیررضا صادقیان، یاسین ولی زاده، سالار رحمتی و امیررضا اشرافی چهار مدال نقره و امیرعباس رهنما هم مدال برنز کسب کردند.
همچنین حسین سلیمانی داور بین المللی کشورمان در این رقابت ها قضاوت کرد.

علی اشرف قنبری به عنوان سرمربی و مسعود کاظم پور به عنوان مربی هدایت این تیم را برعهده داشتند. جواد الیاسی هم سرپرست تیم بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم منتخب ایران نایب قهرمان شد/ حسین پور فنی ترین تکواندوکار – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم منتخب ایران نایب قهرمان شد/ حسین پور فنی ترین تکواندوکار – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.