جابه جایی بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت

جابه جایی بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت

سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: در مجموع رفت و برگشت، یک میلیون و 585 هزار و 323 نفر از شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید و همراهانش، از طریق خطوط هفت گانه متروی تهران جابه جا شدند.

به گزارش گیل 25، دکتر رضا محمدنژاد ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور محبوب و مردمی آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان افزود: از ابتدای صبح روز چهارشنبه دوم خرداد ماه 1403 و همزمان با برگزاری مراسم تشییع، خدمات رسانی در تمام خطوط یک، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت مترو به صورت رایگان انجام شد.

وی گفت:  از ابتدای خدمت رسانی تا ساعت 13:30 دقیقه امروز در مجموع رفت و برگشت، یک میلیون و 585 هزار و 323 نفر توسط مترو در خطوط هفتگانه جابه جا شدند.

سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در این روز با آمادگی کامل و به کارگیری تمامی امکانات خود به خدمت رسانی به شرکت کنندگان در مراسم تشییع شهدای خدمت پرداخت، تصریح کرد: با تلاش تمامی همکاران این شرکت، سعی شد تا ضمن ارایه سرویس دهی منظم، محیطی امن را برای شهروندان و مسافران ایجاد کنیم.

محمدنژاد افزود: قبل از اقامه نماز بر پیکر رییس جمهور شهید و هیات همراه شلوغ ترین ایستگاه ها، میدان انقلاب و تیاتر شهر بودند که به منظور تامین ایمنی مسافران محترم،  تخلیه مسافری در این ایستگاه ها به طور موقت متوقف شد.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، وی با اشاره به حضور کم سابقه شهروندان در این مراسم خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای صبح امروز فاصله حرکت قطارها در تمامی خطوط درون شهری کاهش یافت تا جابه جایی مسافران تسهیل شود. همچنین به منظور سهولت در جابه جایی، قطارهای فوق العاده نیز اعزام شد.

پایان خبر گیل 25 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جابه جایی بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جابه جایی بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با مترو در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت"، کلیک کنید.