حضور حداکثری در انتخابات توطیه های دشمن را نابود می کند

حضور حداکثری در انتخابات توطیه های دشمن را نابود می کند

گیل 25/قزوین امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را از توطیه هایش پشیمان می کند، آنها ما را تحریم کردند که در انتخابات شرکت نکنیم، اگر ما در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم تحریم دشمن و اراده آن را نابود می کنیم.

آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه که جمعه 20 بهمن در مسجدالنبی (ص) برگزار شد، ضمن تبریک ولادت امام حسین(ع) اظهار کرد: وقتی هنوز انقلاب پیروز نشده بود، بسیاری از پاسداران فرزندان انقلابی امام(ره) بودند و بعد پاسدار شدند، سپس در دفاع مقدس جوانمردی و شجاعت خود را نشان دادند، در دوران دفاع از حرم نیز خوش درخشیدند، در مقابل فتنه ها امنیت نظام جمهوری اسلامی را حفظ کردند و همواره پای کار نظام و انقلاب بوده اند و خواهند بود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: امام باقر (ع) فرمود ای فرزندم بر حذر باش از ظلم کردن به کسی که غیر از خدا کسی را ندارد، کسی که غیر از خدا کسی را ندارد، خدا منتقم او می شود، بنابراین از ظلم کردن به کسی که دستش به جایی بند نیست و هیچ کس از او حمایت نمی کند بترسید و پرهیز کنید.

وی ادامه داد: این نصیحت بسیار مهم است و ما خیلی به آن نیاز داریم، آن آدم هایی که مردم را به خاک سیاه می نشانند، باید بدانند که این مظلومان کسی را غیر از خدا ندارند که به داد آن ها برسد، همه چیزشان را از دست داده اند، کاری هم نمی توانند انجام دهند، باید از ظلم به این ها ترسید، چون خدا منتقم انسان های مظلوم است.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: روز میلاد امام سجاد (ع) روز صحیفه سجادیه هم نامگذاری شده است، درست است که قرآن بین مردم مظلوم و غریب است اما شاهد برگزاری جلسات قرآنی، محافل قرآنی و جلسات تفسیر قرآن هستیم، با همه این احوال می گوییم قرآن غریب، مظلوم و مهجور است. سپس به سراغ نهج البلاغه می رویم و می بینیم از قرآن مظلوم تر و مهجورتر است، بعد به سراغ صحیفه سجادیه می رویم و می بینیم که از نهج البلاغه هم مظلوم تر است بنابراین باید برای اینکه صحیفه سجادیه در جامعه معرفی شود تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی با اشاره به حلول ماه شعبان تصریح کرد: در ماه شریف رجب و ماه شعبان المعظم استغفار و توبه بسیار سفارش شده است، برای اینکه قرار است ما در این ماه ها برای حضور در ماه مبارک رمضان رمضان آماده شویم، این حضور نیازمند زمینه است، زمینه اش همین استغفار و توبه است.

آیت الله عابدینی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را از توطیه هایش پشیمان می کند، آنها ما را تحریم کردند که در انتخابات شرکت نکنیم، اگر ما در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم تحریم دشمن و اراده آن را نابود می کنیم و دشمن را زیر پا می گذاریم چرا که عزت، استقلال و آبرویمان بستگی به برگزاری باشکوه انتخابات دارد.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: البته دشمن هم همه توانش را به کار گرفته تا ما را از حضور در انتخابات به شک و تردید بیاندازد، مبادا وسوسه شیطانی دشمن جای دستورات الهی، انبیا و اولیا را بگیرد و امیدواریم خداوند عنایت کند تا ما بتوانیم به بهترین شکل ممکن به وظیفه مان عمل کنیم.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور حداکثری در انتخابات توطیه های دشمن را نابود می کند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور حداکثری در انتخابات توطیه های دشمن را نابود می کند"، کلیک کنید.