حضور حداکثری مردم در صحنه های مختلف مهمترین عامل شکست دشمن است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

حضور حداکثری مردم در صحنه های مختلف مهمترین عامل شکست دشمن است - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام رضا دیلمی در گفت وگو با خبرنگار گیل 25 ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز سال 1403، اظهار کرد: مقام معظم رهبری سال جدید را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نام گذاری کردند که این خود نشان می دهد اقتصاد در اولویت نظام قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی ایران در کنار مباحث فرهنگی در یک جنگ بزرگ اقتصادی قرار گرفته است، افزود: نظام استکباری با حربه اقتصادی و مکانیزم تحریم به دنبال شکستن اقتدار نظام و جلوگیری از رشد اسلام در جهان است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: در طول انقلاب اسلامی علی رغم پیشرفت های حیرت انگیز محقق شده و موفقیت های زیادی که به دست آمده اما همچنان اقتصاد ایران دچار مشکل است.

وی با اشاره به اینکه عدم تنوع در تولید از جمله مشکلات اقتصادی ایران محسوب می شود، افزود: فناوری و تنوع در تولید می تواند بسیاری از آسیب هایی که وجود دارد را مرتفع کند.

دیلمی خام فروشی در حوزه نفت و دیگر منابع را یکی از مشکلات اقتصادی ایران دانست و اظهار کرد: اقتصاد ما در حوزه نفت از تنوع تولید برخوردار نیست و ما در حال خام فروشی هستیم و از طریق خام فروشی که انجام می دهیم تولیداتی را وارد می کنیم که خود پاشنه آشیل اقتصاد کشورمان شده است.

وی با بیان اینکه قطعاً با جهش تولید اختلال در بازار ارز درمان می شود، خاطرنشان کرد: کاهش ارزش پول یکی از مشکلات اساسی کشور است اختلالاتی که در بازار داریم با تنوع تولید و جهش تولید درمان می شود و از رخ دادن بسیاری از خسارت های اقتصادی جلو گیری می شود.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: جهش تولید مشکلات سرمایه گذاری پایدار را مرتفع، رغبت سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری بیشتر، وابستگی صنعتی در حوزه های مختلف را رفع و درآمدهای مالی را افزایش می دهد.

وی مردم را یکی از مهمترین مولفه های قدرت در تمامی زمینه ها دانست و افزود: در حکم رانی توحیدی نقش مردم در پیوندهای اجتماعی حول محور امام و صیانت از ارزش ها و ساختارها بسیار مهم و تعیین کننده است.

دیلمی اظهار کرد: تقویت اراده تمدنی برای ساختن ایران قوی با تعاون و حضور حداکثری مردم می تواند مهمترین عامل برای شکستن ستون دشمن در حوزه های مختلف اقتصادی باشد.

وی افزود: مردم در طول انقلاب اسلامی نقش بسیار مهمی را ایفا کردند و هرکجا مردم وارد شدند و در صحنه حاضر شدند باعث یاس و نا امیدی دشمن و پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران شد و این وعده خدا است هر کجایی که بر اساس نظام اخوت، تکلیف و مسوولیت در صحنه حاضر شویم نصرت الهی با جبهه حق همراه خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغت اسلامی گلستان گفت: بستر سازی برای مردمی سازی اقتصاد امروز مطالبه جدی رهبری است و همه مکلف هستند برای تحقق این شعار وارد میدان شوند و گام های بزرگی بردارند چراکه مردمی سازی عملی اقتصاد راهکار شکستن جریان جنگ اقتصادی دشمن علیه نظام اسلامی و جبهه مقاومت است و باید این تهدید را تبدیل به فرصت کرد.

وی یادآور شد: اگر عزم و اراده ها برای ساختن ایران قوی معطوف شود و در میدان عمل دولت مردان بستر حضور مردم را به عرصه اقتصادی فراهم کنند به فضل الهی ملت تمدن ساز ایران پیروز خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور حداکثری مردم در صحنه های مختلف مهمترین عامل شکست دشمن است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور حداکثری مردم در صحنه های مختلف مهمترین عامل شکست دشمن است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.