دارالسلام؛ پاداش خادمان صادقِ صلح و سلامت

دارالسلام؛ پاداش خادمان صادقِ صلح و سلامت

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در یادداشتی نوشت: در این 33 ماه از نزدیک شاهد این حقیقت بودم که سلامت مردم یکی از اصلی ترین دغدغه های رییس جمهور بود و یقین داریم تا سال های سال مردم این سرزمین از آنچه او به دست تواناترین و دلسوزترین مدیران نظام سلامت این کشور محقق نمود، بهره مند خواهند شد.

به گزارش گیل 25، در متن یادداشت دکتر مجید احمدی – سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در پی شهادت آیت الله رییسی – رییس جمهور کشورمان و همراهان وی حین خدمت، آمده است:

« دارالسلام

پاداش خادمان صادقِ صلح و سلامت

صلح و سلامت دو غایت انسان ها برای ظرف این دنیاست

و این مزرعه بلا دیده و طوفان زده را فاصله بسیاری تا تحقق این هر دو است.

وقتی از سلامت می گوییم در پیرامون واژه ای می چرخیم که مطلق آن در اختیارمان نیست

برای این جسم که هر لحظه در معرض تهدید بیرونی و رخدادهای مخرب داخلی است

سلامت مقارن با کاستی و بیماری و حیات همزاد مرگ …

اما این آرمانشهر که هم صلح جاودان دارد و هم سلامت ابدی وعده ای است برای آنها که جان خود را در راه صلح و سلامت دیگر ابناء بشر خرج نمودند.

آنجا دارالسلام است (خانه صلح و سلامت) جایی که خود وعده هر که را شایسته بداند به آن دعوت خواهد کرد؛ والله یدعوا الی دار السلـم …

در این 33 ماه از نزدیک شاهد این حقیقت بودم که سلامت مردم یکی از اصلی ترین دغدغه های رییس جمهور بود، او که حالا با واژه بلند شهید نامش را بر زبان می آوریم و یقین داریم تا سال های سال مردم این سرزمین از آنچه او به دست تواناترین و دلسوزترین مدیران نظام سلامت این کشور محقق نمود، بهره مند خواهند شد.

واژه شهید خدمت برای کسی است که در طول 1000 روز فرصتی که داشت هر 18 روز عزم سفر کرد تا با شکستن سنت بالانشینی، در میدان و بی واسطه با مردم حکمرانی را معنا کند و در پرده آخر این ودیعه جان بود که در جایی میان کوه های سخت و مه آلود مرزی به صاحبش باز پس داد.

شهید رییسی و همه آنها که بر عهد خدمت ماندند، ترازی نو در ریاست بر جمهور ملت آفریدند هرچند ناآگاهان و مغرضان هر یک به شیوه ای در این مسیر سخت سنگ اندازی کردند اما “مردم”روایت 1000 روز مجاهدت مخلصانه او و دولتش را میزان سنجش و انتخاب آیندگان قرار خواهند داد.»

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دارالسلام؛ پاداش خادمان صادقِ صلح و سلامت" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دارالسلام؛ پاداش خادمان صادقِ صلح و سلامت"، کلیک کنید.