دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به رییس جمهور منتخب تبریک گفت – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به رییس جمهور منتخب تبریک گفت - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیل 25، اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان را به‌عنوان نهمین رئیس جمهور ایران اسلامی، تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

برادر گرامی جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

رئیس جمهور منتخب ملت ایران

با سلام و تحیت

انتخاب جناب‌عالی به عنوان نهمین رئیس جمهور کشور عزیزمان، ایران را صمیمانه تبریک عرض می‌کنم. بی‌شک اعتماد مردم نشانه‌ای از صداقت و تعهدی است که همگان از جناب‌عالی سراغ دارند و فرصت مغتنمی بوده که خداوند تبارک و تعالی برای خدمت هر چه بیشتر در اختیار آن برادر ساعی نهاده است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید، اکنون که با حضور پر شور ملت بزرگ ایران فصل جدیدی در تاریخ ایران اسلامی رقم خورده است، به سهم خود قدردان رهنمودها و هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب و احساس مسئولیت هم‌میهنان شریف هستم و کمک به منتخب ملت در ایفای رسالت خطیری را که برای نائل آمدن به قله‌های افتخار و سربلندی بر دوش گرفته‌اند، وظیفه خود می‌دانم.

توفیق روزافزون جنابعالی را از خدای بزرگ خواهانم.

اسکندر مؤمنی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به رییس جمهور منتخب تبریک گفت – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به رییس جمهور منتخب تبریک گفت – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.