درخواست مدودف برای کارزار آسیب حداکثری در پاسخ به تحریم های غرب

درخواست مدودف برای کارزار آسیب حداکثری در پاسخ به تحریم های غرب

رییس جمهور سابق روسیه تاکید کرد غرب علیه کشورش «جنگ بی قاعده» اعلام کرده و مسکو نیز باید از هر فرصتی برای وارد کردن «آسیب حداکثری» به کشورهای غربی استفاده کند.

به گزارش گیل 25، «دیمیتری مدودف»، رییس جمهور سابق و معاون فعلی رییس شورای امنیت روسیه در واکنش به دور جدیدی از تحریم هایی که واشنگتن اوایل هفته جاری علیه مسکو اعلام کرد خواستار بهره برداری از هر گونه ضعف آمریکا و متحدانش با هدف تضعیف آنها و محدود کردن زندگی شهروندان آنها شد.

به نوشته وبگاه «راشا تودی»، مدودف در پستی که در رسانه های اجتماعی منتشر کرد نوشت: «آیا آنها نگران هستند که ما تسلیحاتمان را به دشمنان جهان غرب منتقل کنیم؟ ما باید همه نوع سلاح به غیر از سلاح های هسته ای را برای آنها بفرستیم! آیا آنها نگران به راه افتادن هرج  و مرج و موج گسترش جرایم در شهر های بزرگ هستند؟ ما باید به اختلال ایجاد کردن برای مقام های شهری آنها کمک کنیم!»

این مقام ارشد کرملین هشدار داد روسیه ممکن است جنگی در فضا را کلید بزند و یک کارزار جنگ روانی را علیه شهروندان غربی به راه بیندازد تا آنها «زیر پتوهایشان در خانه های راحتشان بلرزند» و همچنین می تواند یک سونامی از اخبار دروغ را ایجاد کند «تا زندگی آنها را تبدیل به یک کابوس بی پایان کرده و آنها دیگر نتوانند تمایزی میان واقعیت و شدیدترین موهومات قایل شوند.»

مدودوف ادامه داد: «مسکو باید زیرساخت های انرژی، صنایع، حمل ونقل و خدمات اجتماعی و بانکداری آنها را نابود سازد و ترس فروپاشی قریب الوقوع تمامی زیرساخت های حیاتی را به آنها تزریق کند.»

آمریکا در جریان جدیدترین دور تحریم هایش علیه روسیه بخش های فلزات، انرژی، معدنکاری و بخش مالی این کشور را هدف قرار داد. واشنگتن در پی این اقدام همچنین بازار بورس سهام مسکو را مجبور ساخت تمامی مبادلات تجاری بر مبنای ارزهای دلار و یورو را معلق کند.

راشاتودی نوشت این یکی از بزرگترین تحریم هایی بوده که آمریکا از زمان شروع عملیات نظامی ارتش روسیه در فوریه 2022 در اوکراین علیه مسکو اعمال کرده و طبق اعلام وزارت خزانه داری آمریکا بر تجارتی به حجم 100 میلیون دلار میان روسیه و شرکای خارجی آن تاثیر خواهد گذاشت.

مدودف در پست خود در شبکه های اجتماعی درخواست راه انداختن کارزار وارد کردن «آسیب حداکثری» به غربی ها به جای نادیده گرفتن فشارهایشان شده و از شهروندان روسیه خواست این کارزار را عملی سازند.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست مدودف برای کارزار آسیب حداکثری در پاسخ به تحریم های غرب" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست مدودف برای کارزار آسیب حداکثری در پاسخ به تحریم های غرب"، کلیک کنید.