رازگشایی خبرنگار آمریکایی از رفتار عجیب زاکربرگ!

به گزارش خبرگزاری گیل 25، مارک زاکربرگ، موسس و مدیرعامل متا (فیسبوک پیشین)، همیشه مثل این روزها خویشتندار و آرام نبوده است. درواقع، حکایتی تازه زاکربرگی جوان تر و مضطرب را ترسیم می کند که با سخنرانی های عمومی مشکل داشت و ممکن بود دچار حمله های عصبی شود.

براساس گزارش مجله گیل 25، کارا سویشر، خبرنگار کارکشته ی فناوری، در گزیده ای از کتاب آتی خود در وب سایت نیویورک مگ، حکایتی از مصاحبه اش در سال 2010 با مارک زاکربرگ را به خاطر می آورد که در آن، مدیرعامل 26 ساله به وضوح معذب و عرق کرده به نظر می رسید.

سال ها پیش از این مصاحبه که در کنفرانس All Things Digital به وقوع پیوست، یکی از مدیران فیسبوک درباره ی زاکربرگ به سویشر هشداری نگران کننده داده بود: «او (زاکربرگ) هنگام صحبت کردن در جمع دچار حملات عصبی می شود و ممکن است از حال برود.»

سویشر: «با خودم می گفتم که نکند [زاکربرگ] جلوی پایم به زمین بیفتد.»

رازگشایی خبرنگار آمریکایی از رفتار عجیب زاکربرگ!

به یادآوردن هشدار آن مدیر هنگام مصاحبه، سویشر را نگران سلامتی مدیرعامل جوان کرد. او دراین باره می نویسد: «یادم می آید در همان لحظاتی که عرق از چهره ی رنگ پریده ی مارک زاکربرگ به پایین می غلتید، با خودم می گفتم که نکند همان جا جلوِ پایم به زمین بیفتد.»

رنج زاکربرگ درحالی که در طول مصاحبه با رگبار پرسش های بی رحمانه ی سویشر درباره ی حریم خصوصی در فیسبوک روبه رو می شد، واضح بود؛ تا جایی که سویشر به امید خنک ترشدن و کاهش اضطراب، به او پیشنهاد درآوردن هودی معروفش را داد؛ اما زاکربرگ پاسخ داد: «نه، من هرگز هودی را درنمی آورم.» البته سرانجام زاکربرگ به ناچار به درآوردن هودی خود تن داد.

زاکربرگ اضطرابش را به روش هایی تازه نشان می دهد

در سال های پس از این مصاحبه ، نیویورک تایمز در سال 2018 گزارش داد که زاکربرگ برای کاهش اضطرابش هنگام ظاهرشدن مقابل دوربین، درس هایی را گذرانده است؛ اما اضطراب ها ناپدید نشدند و درعوض، این مدیرعامل به مکانیسم های مقابله ای تازه ای روی آورد.

بیزنس اینسایدر در سال 2019 خبر داد که زاکربرگ نه تنها بادیگاردهایی در لباس ماموران امنیتی استخدام کرده؛ بلکه در مقر اصلی متا، تونل فراری مخفی تعبیه شده است که این مدیرعامل بتواند درصورت نیاز به سرعت از ساختمان فرار کند.

این اواخر زاکربرگ به ورزش های هیجان انگیز و پرخطری مانند هنرهای رزمی ترکیبی روی آورده است؛ تا جایی که گروهی از مدیران متا درباره ی آسیب دیدن و درنهایت مرگ این مدیرعامل هشدار دادند.

با وجود تمام این راهکارها، هنوزهم ذره هایی از زاکربرگِ مشوش قدیم در وجود او باقی است. شاید بزرگ ترین نشانه ی آن، پناهگاه آخرالزمانی در حال ساخت 100 میلیون دلاری اش در عمارت بسیار سری او در جزیره ی کایوآی باشد که طبق گزارش ها، منابع غذایی لوکسی همچون گاوهایی از نژاد واگیو در آنجا پرورش داده خواهند شد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رازگشایی خبرنگار آمریکایی از رفتار عجیب زاکربرگ!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رازگشایی خبرنگار آمریکایی از رفتار عجیب زاکربرگ!"، کلیک کنید.