رسیدگی به 12 هزار پرونده و محکومیت 377 میلیارد تومانی متخلفان

گیل 25/یزد مدیر کل تعزیرات حکومتی یزد از ورود و رسیدگی به حدود 12 هزار فقره پرونده در این اداره کل طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: پارسال تعداد پنج هزار و 338 فقره پرونده و بیش از سه هزار و 770 میلیارد ریال از محکومیت های صادره به اداره اجرای احکام ارسال شد.

«سید محمدمهدی مهاجریان مقدم» درخصوص آمار و عملکرد سال گذشته تعزیرات حکومتی استان، گفت: اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد در سال گذشته به 11هزار و 744 فقره پرونده رسیدگی کرده است.

وی افزود: تعداد 11 هزار و 719 پرونده مختومه شده که مربوط به سه حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و پرونده های قاچاق کالا و ارز بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: سال گذشته تعداد پنج هزار و 338 فقره پرونده به اداره اجرای احکام ارسال شده که از این تعداد پنج هزار و 149 فقره پرونده، اجرا و مختومه شده است.

مهاجریان مقدم تصریح کرد: در این مدت بیش از سه هزار و 770 میلیارد ریال از محکومیت های صادره وارد اجرای احکام شده، که از این میزان بیش از هزار و 920 میلیارد ریال از جریمه وصول و  به حساب خزانه واریز شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ادامه داد: بیش از 210 میلیارد ریال از کل وصولی ها مربوط به خسارت در حق شکات پرونده بوده که در این اداره کل پس از اجرای حکم به شاکیان برگردانده است.

به گزارش گیل 25 و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی یزد، مهاجریان مقدم در پایان نیز گفت: در 12 ماهه سال گذشته تعداد 419 تیم گشت مشترک اعزام شده که دو هزار و 549 مورد بازرسی داده و منجر به تشکیل 675 فقره پرونده شده است.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسیدگی به 12 هزار پرونده و محکومیت 377 میلیارد تومانی متخلفان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسیدگی به 12 هزار پرونده و محکومیت 377 میلیارد تومانی متخلفان"، کلیک کنید.