رییس جمهور فقید در دیدار دانشجویان همواره سعه صدر داشتند

رییس جمهور فقید در دیدار دانشجویان همواره سعه صدر داشتند

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به سعه صدر آیت الله رییسی در دیدار با دانشجویان گفت: در دیدار رییس جمهور فقید با تشکل های دانشجویی، برخی از دانشجویان به دلیل روحیه انتقادی و آزادگی ادبیاتی به کار بردند که باعث گلایه رییس جمهور شد؛ اما ایشان در زمان حضور در جلسه گلایه ای از این موضوع نداشتند؛ اما با وجود بی انصافی در برخی از نظرات ایشان خود را ذی حق نمی دانستند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری گیل 25، حجت الاسلام مصطفی رستمی، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در افتتاحیه دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران که امروز در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رییس جمهور فقید و همراهانش اظهار کرد: جامعه ما متهم شده است که اجازه بروز آرا نمی دهد و برچسب ساکت کردن منتقدان به جامعه ایرانی داده شده است؛ اما بیش از یک ماه است که شاهد برخورد پلیسی با دانشجویان و اساتید دانشگاهی در آمریکا هستیم که فریاد حق خواهی می دهند.

وی افزود: مطالبه این دانشجویان و اساتید دانشگاهی چیست؟ آنها از روسای دانشگاه خود می خواهند که با یک رژیم کودکش قرارداد همکاری نداشته باشد، علاوه بر این نمونه شاهد اخراج کارکنان گوگل به دلیل اعتراض سرمایه گذاری یهودیان در این شرکت هستیم.

به گفته وی؛ اعتراض به این جنایات باعث اخراج دانشجویان و اساتید توسط مدعیان آزادی شده است، نگاهی که اسلام به انسان دارد، براساس ارزش های انسانی است و محدودیت ها نیز شامل بخش هایی است که روح انسانی را از پرواز باز می دارد، آیا دینی که فحشا را اشاعه می دهد می تواند آزادی را نمایندگی کند؟

رستمی بیان کرد: این مواجه در مقابل جریانی است که فحاشی و برهنگی را عادی سازی می کنند، این موج برای سوءاستفاده از کلمات برای بی بندوباری است. بسیاری از مدعیان شناخت و خبر در مقابل عظمت مردم تبریز و تهران و سایر نقاط کشور به منظور بدرقه رییس جمهور صورت گرفت، سکوت کردند.

وی افزود: کشور ما پیش از انقلاب چهار شاه داشت و همه اینها در بیرون از خاک ایران و در غربت فوت کردند، چرا در مرگ اینها مردم نه تنها ناراحت نشدند؛ بلکه جشن گرفتند، در حالی که در زمان تشییع پیکر شهید جمهور شاهد موج سراسری ناراحتی میان مردم بودیم گویی که مردم یکی از عزیزان خود را از دست دادند. فهم مشارکت مخلصانه مردم در مراسم وداع با رییس جمهور نیازمند بررسی و بازشناسی است.

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به سعه صدر آیت الله رییسی در دیدار با دانشجویان گفت: در دیدار رییس جمهور فقید با تشکل های دانشجویی، برخی از دانشجویان به دلیل روحیه انتقادی و آزادگی ادبیاتی به کار بردند که باعث گلایه رییس جمهور شد؛ اما ایشان در زمان حضور در جلسه گلایه ای از این موضوع نداشتند و گلایه هایی را با من مطرح کردند؛ اما با وجود بی انصافی در برخی از نظرات ایشان خود را ذی حق نمی دانستند.

وی با اشاره به پشتکار ایشان بیان کرد: در سفر استانی ایشان به قم به دلیل تراکم برنامه از ایشان خواستم که استراحت کنند، ایشان عنوان کردند که باید برای طبقات پایین جامعه و محرومان بیشتر از این کار کرد، حتی سرتیم محافظت ایشان به من گفتند که از مقام معظم رهبری بخواهید که به آیت الله رییسی امر کنند که ایشان قدری استراحت کنند.

رستمی بیان کرد: شما دانشجویان و شرکت کنندگان در این مسابقات زبان بیان قوی تر دارید، شما باید دیدگاه ها و مطالبات مردمی را از این نظرات استخراج کنید، در این مسیر باید روشنگر باشید. جایی که تمام امیراطور های دنیا و رسانه در اختیار رژیم غاصب صهیونیستی قرار دارد، باید در این خصوص روشنگری و جهاد تبیین صورت گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس جمهور فقید در دیدار دانشجویان همواره سعه صدر داشتند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس جمهور فقید در دیدار دانشجویان همواره سعه صدر داشتند"، کلیک کنید.