ستاره های سپاهان در رادار استقلال و پرسپولیس

خبرهای رسیده حاکی از آن است تیم های استقلال و پرسپولیس روی ستاره های سپاهان که قراردادشان به پایان رسیده زوم شده اند و شاید فصل بعد شاهد حضور برخی از آنها در اردوی آبی یا قرمز باشیم.

ستاره های سپاهان در رادار استقلال و پرسپولیس

آفتاب نیوز :

میلاد زکی پور، محمد کریمی، نیما میرزازاد و فرشاد احمدزاده به همراه رامین رضاییان 5 بازیکنی هستند که قراردادشان با تیم سپاهان در حال پایان است و فصل جدید می توانند در تیم نویی بازی کنند. البته رامین رضاییان یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد اما با توجه به بند موجود در قرارداد می تواند آنرا فسخ و راهی تیم جدیدی شود.

به گزارش خبرورزشی، از جمع بازیکنان یاد شده فرشاد احمد زاده در تعطیلات زمستانی در لیست خرید جواد نکونام قرار گرفته بود. این بازیکن در تیم فولاد هم شاگرد جواد نکونام بود اما زمانی که استقلال برای خرید این بازیکن به تیم سپاهان نامه زد، تیم اصفهانی اعلام کرد: به همه مهره هایش برای دنبال کردن هدفی که در لیگ برتر ترسیم کرده نیازمند است.

رامین رضاییان به باشگاه سپاهان اعلام کرده فصل آینده برای بازی در یکی از تیم های اماراتی راهی این کشور خواهد شد. از این جمع بعید است نیما میرزازاد پیشنهادی از تیم های استقلال و پرسپولیس دریافت کند اما به نظر می رسد میلاد زکی پور محمد کریمی و فرشاد احمدزاده با تمایل باشگاه های استقلال و پرسپولیس مواجه شوند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره های سپاهان در رادار استقلال و پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره های سپاهان در رادار استقلال و پرسپولیس"، کلیک کنید.