سرقت صبحگاهی در دامغان و دستگیری عصرگاهی در سرخه

سرقت صبحگاهی در دامغان و دستگیری عصرگاهی در سرخه

گیل 25/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از دستگیری سارقی خبر داد که صبح در دامغان سرقت منزل انجام داده بود و عصر همان روز در سرخه دستگیر شد.

سرهنگ سیدجلال حسینی شامگاه یکشنبه 6 خرداد در تکمیل این خبر اظهار کرد: در اجرای طرح امنیت محله محور، ماموران انتظامی کلانتری 11 انقلاب سرخه، حین گشت زنی در حاشیه شمالی شهر و بازدید از مخروبه ها به فرد معتادی که در حال پرسه زنی در آن اطراف بود، مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر وی را به کلانتری منتقل کردند.

وی به بازرسی بدنی متهم و کشف مقادیری ارز خارجی و طلا و جواهر از وی، اشاره کرد و ادامه داد: با بررسی دقیق سوابق وی، مشخص شد او از جمله سارقان سابقه دار منزل و معتاد به مواد مخدر است.

سرهنگ حسینی از بازجویی متهم و اعتراف وی به سرقت منزل در شهرستان دامغان خبر داد و گفت: ارزش طلا و جواهر و ارزهای خارجی کشف شده از متهم بنا بر نظر کارشناسان، بالغ بر دو میلیارد ریال است.

فرمانده انتظامی شهرستان سرخه تصریح کرد: متهم با هماهنگی قضایی تحویل پلیس آگاهی شهرستان دامغان برای بررسی احتمالی سرقت های دیگر شد.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرقت صبحگاهی در دامغان و دستگیری عصرگاهی در سرخه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرقت صبحگاهی در دامغان و دستگیری عصرگاهی در سرخه"، کلیک کنید.