سرلشکر موسوی: حضور پرشور در انتخابات موجب افزایش بازدارندگی می شود

سرلشکر موسوی: حضور پرشور در انتخابات موجب افزایش بازدارندگی می شود

فرمانده کل ارتش در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی غرب گفت: حضور پرشور در انتخابات موجب افزایش اقتدار و ارتقای قدرت بازدارندگی می شود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گیل 25، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منطقه پدافند هوایی غرب از بخش های مختلف این یگان پدافندی بازدید و آمادگی دفاعی و توان رزم منطقه غرب ارتش را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر سرلشکر موسوی در حاشیه این بازدید، در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی غرب با بیان اینکه علاوه بر شرکت فردی در عرصه انتخابات، باید دیگران را نیز به حضور در انتخابات ترغیب کنیم، گفت: انتخابات یک حضور در صحنه بسیار مهم است، دشمن را از دشمنی مایوس و دلسرد و همه ملت را به حضور دلگرم و امیدوار کرده، همچنین به همان نسبت، مسیولان را برای خدمت به مردم جدی تر می سازد.

سرلشکر موسوی: حضور پرشور در انتخابات موجب ارتقای قدرت بازدارندگی می شود

وی با تاکید بر اینکه حضور پرشور در انتخابات موجب افزایش اقتدار و ارتقای قدرت بازدارندگی می شود، اظهار داشت: اولین مولفه تاثیرگذار در ارتقای قدرت بازدارندگی، حمایت مردم عزیز کشورمان از انقلاب و نظام اسلامی و حضور آنان در صحنه است؛ اگر انسجام، وحدت و همدلی در بین مردم و نیروهای مسلح نبود، امروز صحبت و خبری از ایران مقتدر وجود نداشت.

فرمانده کل ارتش در پایان ضمن قدردانی از اقدامات تاثیرگذار و بی شایبه فرماندهان و کارکنان منطقه پدافند هوایی غرب در راستای تامین امنیت کشور خاطرنشان کرد: قطعاً پژوهش محوری، طراحی و توسعه تسلیحات کارآمد و نیز بهره وری تجهیزات پدافندی متناسب با تهدیدات روز، باید در اولویت باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرلشکر موسوی: حضور پرشور در انتخابات موجب افزایش بازدارندگی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرلشکر موسوی: حضور پرشور در انتخابات موجب افزایش بازدارندگی می شود"، کلیک کنید.