سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران در تالار مشاهیر جهان – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران در تالار مشاهیر جهان - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیل 25 و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان به عنوان اولین عضو ایرانی تالار مشاهیر فدراسیون جهانی والیبال انتخاب شد.

فرآیند این انتخاب از اوایل ماه آوریل آغاز شد و طی آن اسامی 23 کاندید در بخش والیبال ساحلی زنان و مردان، والیبال سالنی زنان و مردان، مربیان، روسای فدراسیون های والیبال در سراسر جهان، مدیران موثر و بخش والیبال نشسته برای راهیابی به این تالار اعلام شد که در بخش والیبال نشسته هادی رضایی از ایران و بری کوزنر رییس سابق سازمان جهانی پاراوالیبال به عنوان نامزدهای بخش والیبال نشسته معرفی شدند.

پس از پایان رای گیری، 6 نامزد برتر برای انتخاب نهایی در فهرست رسمی کمیته انتخاب ورود به تالار بین المللی مشاهیر والیبال قرار گرفتند و در نهایت ورگلا بل والیبالیست کوبایی، گیل 25 پایولا هنکل (بازیکنان والیبال ساحلی برزیل)، تیم هوولند (ایالات متحده)، آندره آ زورزی (ایتالیا)، خوزه روبرتو گیمارش (مربی برزیلی)، هادی رضایی (سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران)، خوان آنجل پریرا (داور آرژانتین)، سو لمر (ایالات متحده) و جوزپه پانینی (ایتالیا) به تالار مشاهیر اضافه شدند.

تالار مشاهیر بین المللی والیبال، یک سازمان خصوصی مستقل است که به افتخارات مختلف رشته والیبال در سطوح مختلف از آماتوری تا حرفه ای در شاخه های مختلف می پردازد و به منظور احیای تاریخ والیبال در جهان هر ساله تعدادی از برترین های این رشته را در شاخه های مختلف معرفی می کند.

در موزه تالار مشاهیر 166 چهره شاخص از 26 کشور جهان معرفی شده اند و این موزه که مقر آن در ایالت ماساچوست آمریکا (زادگاه رشته والیبال) قرار دارد سالانه مورد بازدید هزاران نفر قرار می گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران در تالار مشاهیر جهان – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران در تالار مشاهیر جهان – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.