سنتکام مدعی سرنگونی 4 پهپاد انصارالله شد

فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) باز هم مدعی سرنگون کردن پهپادهای یمنی شد.

به گزارش گیل 25، سازمان تروریستی سنتکام در حساب کاربری خود در پلتفرم «ایکس» مدعی شد که ارتش آمریکا توانسته چهار فروند پهپادی را که انصارالله به پرواز درآورده، هدف قرار داده و سرنگون کند.

این مرکز در ادامه اعلام کرد که «این پهپادها یک کشتی متعلق به ایتلاف و یک کشتی جنگی آمریکا را در دریای سرخ هدف قرار دادند اما هیچ گزارشی از وقوع تلفات یا خساراتی در کشتی های آمریکایی و یا نیروهای ایتلاف منتشر نشد.»

سنتکام در پایان نیز طبق روال همیشگی مدعی شد که «این تسلیحات به منزله تهدیدی قریب الوقوع برای کشتی های تجاری و کشتی های نیروی دریایی آمریکا در منطقه شناسایی شده و این اقدامات برای حمایت از آزادی دریانوردی و امن تر کردن آب های بین المللی برای نیروی دریایی آمریکا و کشتی های تجاری در پیش گرفته شدند.»

جنبش انصارالله یمن از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، در حمایت از فلسطینی های ساکن این منطقه، عملیات هایی را در دریای سرخ  علیه کشتی های رژیم صهیونیستی و نیز کشتی هایی که به مقصد بنادر واقع در اراضی اشغالی در حرکت هستند، آغاز کرده است.

«سید عبد الملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن شامگاه پنج شنبه در سخنرانی تاکید کرد که «آمریکا پس از ورود مستقیم به جنگ در غزه، در یک بحران واقعی گرفتار شده است.»

الحوثی همچنین به عملیات های ارتش یمن در دریای سرخ و خلیج عدم اشاره کرد و گفت: در طول هفته 10 عملیات با 37 موشک بالستیک، کروز و پهپاد انجام دادیم.

رهبر انصار الله در ادامه نیز اعلام کرد: در این هفته 9 کشتی را هدف قرار دادیم. تاکنون 86 کشتی مرتبط با دشمن اسراییلی، آمریکا و انگلیس را هدف قرار داده ایم.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سنتکام مدعی سرنگونی 4 پهپاد انصارالله شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سنتکام مدعی سرنگونی 4 پهپاد انصارالله شد"، کلیک کنید.