سنگربان ملایری سومین گلر جهان شد

سنگربان ملایری سومین گلر جهان شد

گیل 25/همدان رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: الناز یار محمد توسکی طی حکمی از سوی فدراسیون جهانی هندبال به عنوان سومین دروازه بان جهان انتخاب و معرفی شد.

 حمیدرضا سپهری نیا در این رابطه افزود: پس از مسابقات هندبال دختران جهان به میزبانی مقدونیه شمالی با نظر ناظران و داوران فدراسیون جهانی هندبال «الناز یار محمد توسکی» با توجه به درخشش خاص خود در این دوره از رقابت‌ها از سوی این فدراسیون به عنوان سومین گلر جهان انتخاب و معرفی شد.

وی در ادامه از ‍دعوت دختر ملایری به سومین اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور خبرداد و اظهار کرد: طی حکمی از سوی فدراسیون هندبال کشور نسیما رضایی به اردوی تیم ملی هندبال جوانان دختر کشور برای حضور در مسابقات آسیایی انتخاب و دعوت شد.

به گزارش گیل 25 به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان ملایر، سپهری نیا خاطرنشان کرد: سومین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال جوانان دختر کشور برای حضور در مسابقات آسیایی به میزبانی شهر اسفراین استان خراسان شمالی از چهاردهم لغایت نوزدهم تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر یادآور شد: نسیما رضایی ورزشکار جوان و خوش آتیه ملایری طی حکمی از سوی فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران به این اردو دعوت شد تا بار دیگر مهد نام آوران و قهرمانان شاهد افتخار آفرینی شیر دخترانش در میادین آسیایی باشد.
پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سنگربان ملایری سومین گلر جهان شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سنگربان ملایری سومین گلر جهان شد"، کلیک کنید.