سوال مهم از سرمربی استقلال؛ دقایقی که استقلال به صدر برگشت نکونام به چه فکر می کرد؟

سوال مهم از سرمربی استقلال؛ دقایقی که استقلال به صدر برگشت نکونام به چه فکر می کرد؟

آفتاب نیوز :

جواد نکونام این فصل زیر فشار بسیاری قرار داشت. بازیکنان که می خواست را نگرفتند و سپس مدیرعاملی آمد که با او نمی توانست کار کند. باشگاه بزرگی مثل استقلال همیشه زیر فشار توقع هواداران است و حاشیه هم از سر و کولش بالا می رود. اما همه این ها دلیل نمی شود که اشتباهات نکونام را نبینیم. او با آن کوه تجربه بین المللی باید تکیه گاه تیمش می شد و راه درست را از بی راهه به بازیکنانش نشان می داد. دادن آدرس غلط به هواداران و بازیکنان بزرگترین اشتباه نکونام بود که آخرین بار بعد از بازی مقابل نساجی رخ داد.

نکونام بعد از آن مسابقه و از دست دادن صدر جدول حرف هایی زد که تا همیشه در کارنامه اش می ماند. او با تاکید روی شایعه کودکانه فضای مجازی که برخی برای سلب مسیولیت و رفع تکلیف به آن متوسل می شوند، جایگاه خودش را هم تا حد غیرفوتبالی ها تنزل داد.

نکونام گفت که در این سال ها یک جام برای آن تیم کنار می گذارند و بقیه برای یک جام دیگر می جنگند! حرفی که در تمام این سال ها دست اندرکاران استقلال بهانه کم کاری خود کرده بودند و روح ورزش و رقابت را هم زیر سوال می بردند. در لحظاتی که استقلال با یک گل از گل گهر پیش بود، شمس آذر گل مساوی را به پرسپولیس زد. تمام رسانه ها در همه جای دنیا در چنین شرایطی جدول آنلاین دارند و در آن لحظه استقلال با 64 امتیاز دوباره صدرنشین بود و پرسپولیس با 63 امتیاز دوباره به رتبه دوم برگشته بود.

اگر نتایج به همین صورت می ماند، حالا دوباره استقلال صدرنشین بود و سرنوشت قهرمانی را در دست داشت. اما برای همان دقایق و تا زمانی که مسعود ریگی گل دوم را زد، خیلی مهم است که بدانیم نکونام به چه فکر می کرد؟! چه چیزی می خواست به افکار عمومی بگوید؟ اینکه تکلیف جام آن تیم چه شد؟ تکلیف آن ها که می خواستند آن تیم جام بگیرد چه شد؟!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سوال مهم از سرمربی استقلال؛ دقایقی که استقلال به صدر برگشت نکونام به چه فکر می کرد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سوال مهم از سرمربی استقلال؛ دقایقی که استقلال به صدر برگشت نکونام به چه فکر می کرد؟"، کلیک کنید.