سینما در حال نابودی است؛ هیچ حرفی را برای منافع شخصی خودم نگفتم

الناز شاکردوست بازیگر فیلم سینمایی بی بدن به کارگردانی مرتضی علیزاده، که در جریان اکران این فیلم در پردیس کوروش، به جشنواره فیلم فجر و برگزار کنندگان آن اعتراض کرد در سخنانی گفت: من هیچ حرفی را در جهت منافع فردی نزدم کما اینکه در این سال ها با وسواسی که در انتخاب نقش هایم داشتم و با احترامی که به اعتماد مخاطب گذاشتم سعی کردم این موضوع را ثابت کنم.

فیلم| الناز شاکردوست بعد از اعتراض اخیرش: سینما در حال نابودی است؛ هیچ حرفی را برای منافع شخصی خودم نگفتم

آفتاب نیوز :

وی افزود: موضوع من سینماست. سینما در حال نابودی است. سینمای مستقل دیگر وجود ندارد و فرهنگ و هنرمان در حال انحطاط و فراموشی است و با از بین رفتن فرهنگ و هنر، ایران از بین خواهد رفت.

شاکردوست در ادامه گفت: در دوره ای هستیم که دریافت محوز ساخت فیلم اجتماعی در گرو حضور اجباری در جشنواره فجر است. اولا این قانون را نمی فهمم اینکه قبل از دیدن فیلم یکسری تصمیمات فرامتنی و غیرتخصصی می گیرند را نمی فهمم.

این بازیگر سینما گفت: از یک طرف می گویند کار نکنیم. من نوعی همین سالی یک بار هم کار نمی کنم، اما آیا سینما همین بازیگران اند؟ قشر عظیمی رزق و روزی شان وابسته به سینماست. فکر می کنم باید تلاش کنیم همانطور که از حمله اعراب و تاراج مغول به سلامت گذر کردیم این بار هم به سلامت گذر کنیم و نگذاریم سینمایمان هم مثل خیلی چیز های دیگر بمیرد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سینما در حال نابودی است؛ هیچ حرفی را برای منافع شخصی خودم نگفتم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سینما در حال نابودی است؛ هیچ حرفی را برای منافع شخصی خودم نگفتم"، کلیک کنید.