شلیک موشک بالستیک دوربرد از ناو جنگی سپاه

فرمانده سپاه خبر داد؛

شلیک موشک بالستیک دوربرد از ناو جنگی سپاه

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کار مشترک نیروی هوافضا و نیروی دریایی سپاه پاسداران با شلیک یک موشک بالستیک دوربرد از روی یک ناو جنگی با موفقیت انجام گرفت.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری گیل 25، سرلشکر حسین سلامی گفت: به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیش مرگ ملت بزرگ ایران و مصمم هستیم تا مقتدرانه با همه وجود از امنیت و منافع ملی و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کنیم و مقابل همه تهدیدات و مخاطرات با همه قدرت بایستیم و از شکل گیری معادلات جدید در حوزه امنیت ملی کشور مقتدرانه جلوگیری کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ما مقابل هر توطیه و اقدام، حتماً عکس العمل های مناسب و سنگینی را نشان خواهیم داد و اقتدار، قدرت و اراده ما به اندازه شکست دادن هر ایتلافی از قدرت های بزرگ کاملاً مهیا و در صحنه آماده است.

سرلشکر سلامی با اشاره به قدرت نیروی دریایی سپاه، اظهار کرد: قدرت دفاع و تهاجم دریایی ما با ورود انبوهی از پهپادها، موشک های کروز و حتی موشک های بالستیک نقطه زن با قابلیت هدف قرار دادن شناورهای رزمی در دریا یک مجموعه بسیار پیچیده و در هم تنیده ای از توانمندی های به روز و پیشرفته و مدرن را نشان می دهد.

وی ادامه داد: در نیروی دریای سپاه ما چند دستاورد جدید داشتیم؛ اولین مسیله کار مشترک بین نیروی هوافضا و نیروی دریایی سپاه پاسداران بود که با شلیک یک موشک بالستیک دوربرد از روی یک ناو جنگی با موفقیت انجام گرفت و این دستاورد جدید؛ برد نفوذ و قدرت دریایی ما را تا هر نقطه دلخواه افزایش داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین با اشاره به سایر توانمندی های نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: ناوهای اقیانوس پیمای ما می توانند در هر نقطه ای از اقیانوس ها ظاهر شوند و طبیعتاً وقتی می توانیم از آن ها موشک شلیک کنیم، هیچ نقطه امنی برای قدرتی که بخواهد برای ما ناامنی ایجاد کند، وجود ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شلیک موشک بالستیک دوربرد از ناو جنگی سپاه" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شلیک موشک بالستیک دوربرد از ناو جنگی سپاه"، کلیک کنید.