صعود کوهنوردان دانشگاه آزاد بندرعباس به قله شیرکوه یزد

صعود کوهنوردان دانشگاه آزاد بندرعباس به قله شیرکوه یزد

تیم کوهنوردی کارکنان و اعضای هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس به قله 4 هزار و 75 متری شیرکوه یزد صعود کرد.

احسان محمدی نژاد معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گیل 25 اظهار کرد: تعدادی از کوهنوردان دانشگاه آزاد بندرعباس که سابقه صعود های متعددی را در کارنامه خود دارند و مورد تایید هییت کوهنوردی استان نیزهستند برای صعود به قله شیرکوه به استان یزد اعزام شدند.

وی افزود: تیم کوهنوردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس که متشکل از کارکنان و اعضای هییت علمی است تمرینات آماده سازی خود را هر هفته به صورت منظم در کوهستان پارک پنجعلی برگزار و همه ساله چندین صعود به مناسبت های مختلف به قله های شاخص کشور انجام می دهد با آمادگی کامل صعود به قله ی شیرکوه استان یزد به ارتفاع 4075 متر ی را رقم زدند.

صعود کوهنوردان دانشگاه آزاد بندرعباس به قله ی شیرکوه یزد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس متذکر شد: تیم کوهنوردی این دانشگاه بعد از حرکت به سمت استان یزد و مستقر شدن در روستای ده بالای شهرستان تفت، شب را در پای کوه استراحت و صبح فردای آن روز با حرکت به سمت قله، صعود را آغاز کردند که در این پیمایش، امین حکمت نیا به عنوان راهنما این تیم را همراهی می کرد.

محمدی نژاد، اعضای این تیم را امین حکمت نیا، عبدالله جعفری نیا، محمد قاسمی، حمید سمالی، محمد سبزه کار، علی وطنخواه، مهدی سنجری، محمود سنجری، اسماعیل حیدری پور، ایرج آستارا، مصطفی شاهسونی، محمدمهدی فرخی، عباس جمعه پور با سرپرستی حمیدسمالی، جلودار و راهنمای صعود امین حکمت نیا، عقب دار عبدالله جعفری نیا عنوان کرد و گفت: مسافت پیمایش 21 کیلومتر و تعداد نفرات شرکت کننده 13 نفر بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود کوهنوردان دانشگاه آزاد بندرعباس به قله شیرکوه یزد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود کوهنوردان دانشگاه آزاد بندرعباس به قله شیرکوه یزد"، کلیک کنید.