عمده ترین پروژه های فنی و عمرانی شهرداری تهران کدامند؟

حق بین در گفت وگو با گیل 25 تشریح کرد؛

عمده ترین پروژه های فنی و عمرانی شهرداری تهران کدامند؟

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: پروژه هایی مثل شاخه غربی بزرگراه یادگار امام، بزرگراه شهید بروجردی، 45 متری زرند، کندروهای شمالی و جنوبی بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید شوشتری از عمده ترین پروژه های فنی و عمرانی شهر تهران به شمار می روند.

هادی حق بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گیل 25، اظهار کرد: پروژه های حوزه فنی و عمرانی در چند بخش مختلف تقسیم می شوند و در بخش احداث تقاطع ها، بزرگراه ها و طرح های تونلی ما احداث چند کلان پروژه را در دست داریم.

وی اضافه کرد: در بحث کلان پروژه ها ما احداث ادامه بزرگراه یادگار امام “ره” در شاخه غربی و در ادامه اتصال این بزرگراه با بزرگراه 45 متری زرند و از آن طریق اتصال به بزرگراه شهید بروجردی را در دستور کار خود داریم و این پروژه از ویژه ترین پروژه های شهری محسوب می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: با نهایی شدن پروژه فوق در واقع کریدور شمالی جنوبی تهران در غرب پایتخت را تکمیل می کند.

حق بین در ادامه یادآور شد: احداث ادامه بزرگراه یادگار امام “ره” پروژه بسیار مهم و بزرگی است که شامل تونل 360 متری در محدوده میدان جی است و اجرای عملیات در میدان جی پیچیدگی های خاص خودش را دارد و با پلیس راهور هماهنگی هایی انجام شده است که ان شاالله بتوانیم با کمک پلیس انحراف ترافیک های آنجا را داشته باشیم و بتوانیم کل پروژه را به بخش اجرا ببریم.

وی همچنین تاکید کرد: بخش قابل توجهی از معارضین نهادی پروژه احداث ادامه فاز 2 بزرگراه شهید بروجردی برطرف شده است و تنها بخشی از معارضین شخصی باقی مانده و مذاکرات نهایی توسط منطقه و سازمان املاک در حال انجام است و ان شاالله به محض اینکه مسیله معارضین شخصی هم برطرف شود ما این امکان را داریم که ظرف 6 ماه فاز 2 شهید بروجردی را به اتمام برسانیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تصریح کرد: یکی دیگر از کلان پروژه های فنی و عمرانی پایتخت کندروهای شمالی و جنوبی بزرگراه آزادگان است که بسیار پروژه اثرگذاری به حساب می آید و ما با اولویت کار ساخت کندروی شمالی را در دستور کار داریم که بار ترافیک شرق به غرب را تخلیه می کند و در حال حاضر وارد مراحل نهایی پروژه شده ایم.

حق بین خاطرنشان کرد: به دلیل برودت هوا و شرایط جوی که چند روز گذشته داشتیم امکان آسفالت نهایی کندروی شمالی بزرگراه آزادگان فعلا فراهم نیست و این پروژه ظرف چند روز آینده در بخش شمالی تکمیل خواهد شد و در بخش جنوبی مداخله لوله فاضلاب با پایه های تعریض پل شهید دستواره را انجام دادیم و معارضین این قسمت هم برطرف شده است و با تاخیر حدود 2 تا 3 ماهه کندروی جنوبی را تحویل می دهیم.

وی اضافه کرد: پروژه هایی مثل شاخه غربی بزرگراه یادگار امام، بزرگراه شهید بروجردی، 45 متری زرند، کندروهای شمالی و جنوبی بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید شوشتری از عمده ترین پروژه های فنی و عمرانی شهر تهران به شمار می روند.
معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران تاکید کرد: بزرگراه شهید شوشتری در دو فاز تعریف شده و فاز اول از بزرگراه امام رضا علیه السلام تا خیابان شهید فهمیده است که از آنجا به بزرگراه بسیج و تقاطع بسیج محلاتی که در فاز اجرا قرار گرفته متصل می شود.

حق بین در ادامه با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از معارضین بزرگراه شهید شوشتری رفع شده است، تاکید کرد: صرفا در تقاطع بسیج محلاتی 2 معارض داریم که با آن ها وارد مذاکرات شده ایم و امیدواریم همکاری خوبی را از طرف این دو فرد داشته باشیم و بتوانیم پروژه را با سرعت پیش ببریم.

وی تاکید کرد: اگر شرایط جوی اجازه بدهد امیدواریم با به تفاهم رسیدن با معارضین بزرگراه شهید شوشتری، 60 درصد از پروژه را زیر آسفالت ببریم و کار این بزرگراه را تکمیل بکنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عمده ترین پروژه های فنی و عمرانی شهرداری تهران کدامند؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عمده ترین پروژه های فنی و عمرانی شهرداری تهران کدامند؟"، کلیک کنید.