عکس | جلسه ویژه نویدکیا با یک استقلالی

به گزارش خبرگزاری گیل 25؛ منتظر محمد که آخرین روزهای حضورش در مس رفسنجان را سپری می کند، همچنان مهره ای قابل اتکا برای محرم نویدکیا است و سرمربی نارنجی پوشان برای بازی روز شنبه در جام حذفی هم روی او حساب ویژه ای باز کرده است.

به گزارش ورزش سه، این هافبک 22 ساله عراقی که قرارداد قرضی اش با مس رفسنجان در پایان فصل تمام می شود و باید به استقلال برگردد، در لیگ بیست و سوم یکی از نفرات کلیدی تیمش بود و توانست روزهای خوبی را در این تیم سپری کند.

در حاشیه تمرین روز گذشته مس رفسنجان محرم نویدکیا ستاره عراقی تیم خود را فراخواند و دقایقی با او درباره موضوعات فنی بازی با آلومینیوم صحبت کرد. منتظر که در بازی برگشت لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک هم ستاره مس بود و دو گل زیبا به ثمر رساند، حالا خود را برای بازی جام حذفی مقابل اراکی ها آماده می کند.

محرم نویدکیا امیدوار است منتظر محمد در بازی روز شنبه هم نقش مهمی در موفقیت تیمش داشته باشد و با درخشش او بتواند از پس حریف سرسخت خود بربیاید و راهی فینال شود.

گفتنی است؛ منتظر محمد قراردادی سه ساله در ابتدای فصل با استقلال امضا کرد و یک ساله قرضی راهی مس شد؛ او در پایان فصل بازیکن استقلال محسوب می شود و این باشگاه باید درباره وضعیتش تصمیم بگیرد.

نویدکیا روی بازیکن نکونام حساب باز کرد

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | جلسه ویژه نویدکیا با یک استقلالی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | جلسه ویژه نویدکیا با یک استقلالی"، کلیک کنید.