فرمانده یگان ویژه: هدف استکبار ضربه به انقلاب از طریق هجمه به دختران است

فرمانده یگان های ویژه پاسداران فراجا گفت: مهم ترین هدف استکبار ضربه زدن به انقلاب از طریق وارد کردن هجمه به دختران است.

به گزارش گیل 25، سردار حسن کرمی در جلسه جهاد تبیین که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر و با حضور خانواده و دختران کارکنان به صورت ارتباط زنده تصویری در سراسر کشور برگزار شد با اشاره به ضرورت عفاف و حجاب در جامعه؛ اظهارکرد: باید به سیره و رفتار اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بیشتر توجه کرده و از فرمایشات و معارف آن ها استفاده کنیم و روش زندگی آنان برای ما الگو باشد، در این زمان قطعا بهترین عملکرد را خواهیم داشت. پاکدامنی و وقار حضرت فاطمه معصومه (س) یکی از خصوصیات زبان زد زندگانی آن حضرت است و همین موضوع می تواند برای جامعه ما و به ویژه دختران الگو باشد، که با وجود همه مشقات در طول دوران زندگی؛ عفت، پاکدامنی و جایگاه ارزشی وجودشان را حفظ کنند.

فرمانده یگان های ویژه پاسداران فراجا با تاکید بر اینکه افرادی که نزد پروردگار دارای جایگاه ویژه باشند مناسب ترین افراد برای الگو برداری هستند، اظهارکرد: سالروز میلاد فرخنده حضرت معصومه(س) که به عنوان روز دختر نامگذاری شده، لازم است بانوان و دختران جامعه درباره زندگی و منش ایشان تحقیق و بررسی داشته باشند و الگوبرداری کنند؛ الگوبرداری مناسب راه نجات از بسیاری از آفت ها در جامعه است.

کرمی با تاکید بر اینکه باید سیره زندگی حضرت معصومه (س) باید برای دختران جامعه امروز تبیین شود، اظهارکرد: مهم ترین هدف استکبار ضربه زدن به انقلاب از طریق وارد کردن هجمه به دختران است؛ استکبار جهانی در اتاق های فکر خود به این نتیجه رسیدن با نشانه گرفتن عفت و پاکدامنی بانوان جامعه اسلامی می توانند ضربه خود را به انقلاب وارد کنند، دشمنان ما از سال ها قبل با هزینه های کلان درصدد گرفتن روحیه اعتقاد، خودباوری و عفت و حجاب دختران و بانوان جامعه هستند.

وی در پایان با بیان اینکه دهه کرامت، فرصتی برای تبیین فرهنگ پاکدامنی و عفاف است، خاطرنشان کرد: نامگذاری دهه کرامت از ولادت حضرت معصومه(س) تا ولادت امام رضا(ع)؛ فرصت مناسبی برای بیان زیبایی های سیره و گفتار خاندان موسی بن جعفر(ع) به ویژه حضرت معصومه(س) و امام ریوف حضرت ابوالحسن الرضا(ع) است؛ این مناسبت فرصتی مناسب برای پیوند نسل ها با بصیرت دینی و بهره گیری از سیره رفتاری، علمی و عملی معصومین و خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است و هدف اصلی این دهه تقویت فرهنگ رضوی و شناخت بیشتر مردم از آن و همچنین حفظ ارزش های دینی و اسلامی و تبیین جایگاه والا و ارزشمند زنان و دختران در جامعه اسلامی است.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرمانده یگان ویژه: هدف استکبار ضربه به انقلاب از طریق هجمه به دختران است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرمانده یگان ویژه: هدف استکبار ضربه به انقلاب از طریق هجمه به دختران است"، کلیک کنید.