فعالیت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی

فعالیت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی

رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به فعالیت های سازمان جوانان از گسترش آموزش همگانی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی و آموزش تخصصی به 60 هزار نفر از طلاب داوطلب خبر داد.

به گزارش گیل 25، دکتر پیرحسین کولیوند رییس جمعیت هلال احمر، درباره طرح «طاها» گفت: ما تفاهم نامه ای را با حوزه های علمیه منعقد کرده ایم تا به 200 هزار طلبه و 400 هزار نفر از خانواده های آنها آموزش دهیم.

وی ادامه داد: تاکنون به 60 هزار نفر از این داوطلبان آموزش ها ارایه شده است. تعدادی از این 60 هزار نفر نیز آموزش های تخصصی دیده اند و از این آموزش ها نیز استقبال کرده اند.

رییس جمعیت هلال احمر ایران تصریح کرد: این طلاب در زمینه امداد و نجات، آسیب ها و شناخت مخاطرات این آموزش ها را فراگرفته اند و به صورت داوطلب با بخش های مختلف از جمله سازمان امداد و نجات همکاری می کنند.

کولیوند درباره فعالیت هلال احمر در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی خاطرنشان کرد: در کاهش آسیب های اجتماعی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر فعالیت دارد و به خوبی در این زمینه کار می کند. البته ما برای امسال نیز در این خصوص برنامه ریزی های مفصلی داریم که از طریق سازمان جوانان جمعیت هلال احمر این برنامه ها درخصوص کاهش آسیب های اجتماعی اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، وی تصریح کرد: در خصوص کاهش آسیب ها و آموزش همگانی برای امسال برنامه ریزی های جدی صورت گرفته است و در همین خصوص یک سری مطالب در سرفصل درس های مدارس و دانشگاه ها مطالبی گنجانده شده است.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی"، کلیک کنید.