مارتینس از راز بزرگ پیروزی پرتغال گفت

مارتینس از راز بزرگ پیروزی پرتغال گفت

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال بعد از پیروزی برابر اسلوونی به ستایش از سنگربان تیمش پرداخت و او را راز بزرگ پیروزی در این بازی دانست.

به گزارش گیل 25، تیم ملی فوتبال پرتغال با درخشش سنگربان خود توانست در ضربات پنالتی برابر اسلوونی به پیروزی دست پیدا کند و حریف فرانسه در یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ شود.

به نوشته اسپورت، روبرتو مارتینس سرمربی اسپانیایی پرتغال در نشست خبری بعد از بازی گفت: من روز قبل گفتم که این یک جام سخت است که جزئیات، پیروزی را مشخص می کند. ما بازی سختی برابر اسلوونی داشتیم با این حال به نظرم عملکرد خوبی داشتیم. فرصت های زیادی را از دست دادیم و حریف تنها دفاع می‌کرد. انرژی و انگیزه بازیکنان در رختکن باور نکردنی بود.

او درباره پنالتی که کریستیانو رونالدو از دست داد، گفت: رونالدو پنالتی نخست را در جریان بازی از دست داد اما انگیزه بالایی برای زدن پنالتی مجدد داشت. او با پنالتی که به گل تبدیل کرد به هم تیمی‌های خود اعتماد به نفس داد و زمینه را برای پیروزی مهیا کرد. او کاپیتان و رهبر تیم است. در زندگی و فوتبال لحظات سختی وجود دارد اما نباید تسلیم شد. همه ما از جمله رونالدو بعد از این پیروزی خوب و سرحال هستیم.

سرمربی اسپانیایی پرتغال در ستایش از دیگو کاستا سنگربان پرتغال گفت: او راز اصلی و بزرگ پیروزی ما در این بازی بود. کاستا عملکردی خیره کننده داشت و کیفیت و مهارت بالای خود را در ضربات پنالتی نشان داد. ما باید خوشحال باشیم و به خود افتخار کنیم که چنین دروازه‌بانی داریم.

او در پایان گفت: این بازی تمام شد و به یک چهارم نهایی صعود کردیم. باید از این دستاورد خوشحال باشیم و با هواداران خود جشن گیریم. ما تیم بزرگی را در میدان دیدیم.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مارتینس از راز بزرگ پیروزی پرتغال گفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مارتینس از راز بزرگ پیروزی پرتغال گفت"، کلیک کنید.