مدیر عامل تپسی استعفا داد

مدیر عامل تپسی استعفا داد

آفتاب نیوز :

میلاد منشی پور با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از استعفای خود خبر داد.

مدیرعامل تپسی در این پیام آورده است:

«امروز، مسیر من با تپسی به عنوان مدیر عامل به پایان رسید. بعد از خرید سهام تپسی توسط گروه گلرنگ، گفتگو های متعددی درباره ی ادامه راه داشتیم و من علاقه داشتم توسعه ی بزرگی را برای تپسی رقم بزنم. اما علیرغم علاقه طرفین برای تعریف یک مسیر مشترک، به دلیل تفاوت دیدگاه در موضوعات کلیدی مانند چشم انداز توسعه، حوزه های توسعه و روش های آن و حاکمیت شرکتی، به جمع بندی نرسیدیم.

من ماه های آتی به عنوان عضو هیات مدیره در تپسی حضور خواهم داشت تا فرایند انتقال مسیولیت با دقت انجام شود. اما آنچه از دید من ادامه مسیر موفقیت تپسی را تضمین می کند، حفظ فرهنگ سازمانی پویا و جنگنده ی شرکت، حفظ تیم و مدیران و دادن اختیار عمل به آنها، تجمیع کسب و کار های دیجیتال گروه گلرنگ ذیل هلدینگ تپسی و به رسمیت شناختن اداره ی متفاوت کسب و کار های دیجیتال نسبت به سایر صنایع است. امیدوارم در طراحی مسیر آینده، مجموعه گلرنگ این موارد را مدنظر قرار دهد تا بتوانیم شاهد توسعه تپسی و متعاقباً توسعه بخشی از اقتصاد دیجیتال کشور باشیم.

در این سال ها، دلگرمی و منبع انرژی من کار کردن با تیم منحصر به فردی بوده که بدون آن ها، طی کردن این مسیر 7 ساله و به سرانجام رساندن آن ممکن نبود. از تک تک اعضای تیم تپسی ممنونم و همواره دلتنگ و حامی آن ها خواهم بود.

در ادامه راه، همچنان اولویت و علاقه ی من، توسعه ی اقتصاد دیجیتال در کشور است و این مسیر را در ایران دنبال خواهم کرد؛ چرا که از دید من، این یکی از موثرترین راه ها برای توانمند کردن مردم و توسعه ی ایران است.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیر عامل تپسی استعفا داد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیر عامل تپسی استعفا داد"، کلیک کنید.