مراسم برایت از مشرکین در صحرای عرفات برگزار شد – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

مراسم برایت از مشرکین در صحرای عرفات برگزار شد - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیل 25، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت، مراسم برایت از مشرکین روز شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست زایران ایرانی، سید عباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت، سفیر و سرکنسول کشورمان در ریاض و جده و نمایندگان بیوت مراجع عظام تقلید و حضور پرشور زایران ایرانی بیت الله الحرام در صحرای عرفات برگزار شد.

در این مراسم باشکوه آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری ممتاز بین المللی حاج مهدی عادلی تلاوت شد.

در شروع مراسم برایت از مشرکین، زایران کشورمان با سردادن شعارهایی جنایت های آمریکا، اسراییل و استکبار جهانی به ویژه در غزه را محکوم کردند.

همچنین زایران کشورمان با سردادن شعارهایی، وحدت و همبستگی و لزوم اتحاد و همبستگی مسلمانان برای مبارزه با ظلم و ستم علیه ملت مظلوم فلسطین را خواستار شدند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت سخنرانی کرد و پیام حج مقام معظم رهبری را قرایت نمود.

قرایت مناجات حضرت علی (ع) در مسجد کوفه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در ادامه این مراسم قطعنامه پایانی قرایت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراسم برایت از مشرکین در صحرای عرفات برگزار شد – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراسم برایت از مشرکین در صحرای عرفات برگزار شد – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.